Вебінар «Технічні бар’єри та проблемні питання при експорті промислової продукції до ЄС». Відеозапис

Вебінар «Технічні бар’єри та проблемні питання при експорті промислової продукції до ЄС». Відеозапис

28 вересня 2023 року відбувся заключний вебінар проєкту  Запорізької і Волинської ТПП «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів».

Важлива тема експертної розмови: «Технічні бар’єри та проблемні питання при експорті промислової продукції до ЄС».

Дякуємо спікерам:

Віталію Киричуку, віцепрезиденту Волинської ТПП, сертифікованому консультанту з експорту до ЄC та Канади, тренеру-консультанту з питань технічного регулювання;

Олександру Плахті, співзасновнику сертифікаційного бюро “А-Скілл” (Словаччина).

Вебінар організовано Запорізькою і Волинською торгово-промисловими палатами у рамках проєкту «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» впроваджується за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Основні питання заходу:

Технічні бар‘єри при експорті промислової продукції до ЄС.

Угода АССА – які перспективи для українського виробника промислової продукції?

Помилки українських компанії при сертифікації промислової продукції до ЄС.

Як оптимізувати витрати часу та коштів при сертифікації промислової продукції для експорту до ЄС: корисні лайфхаки.

Можливості та послуги палат в сфері надання послуг по технічному реглюванню для бізнесу.

Відеозапис вебінару можна переглянути за посиланням:

У серпні – вересні відбулось більше 20 безкоштовних консультаційних онлайн-заходів у форматі вебінарів, практикумів, майстер-класів, а також круглих столів для спільного вирішення бізнес-завдань учасників та учасниць. Основні теми курсу: податкове законодавство в Україні і за кордоном, співпраця кластерів і бізнесу з громадами, форс-мажори в умовах воєнного стану, електронна комерція, аналіз ринків, експортна стратегія, управління компанією, фінансова стійкість, експорт промислової та аграрної продукції до ЄС, логістичні маршрути, фінансові інструменти державної підтримки, підготовка до участі у торгових місіях і виставках.

Для довідки

Проєкт «Експертні консультації. Об’єднаний економічний фронт двох регіонів» впроваджується за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Канади, Данії, Німеччини, Японії, Нідерландів, Польщі, Швеції і Швейцарії.