П’ятий національний форум МСБ «Відновлення України: роль бізнес-об’єднань»

П’ятий національний форум МСБ «Відновлення України: роль бізнес-об’єднань»

П’ятий національний форум МСБ «Відновлення України: роль бізнес-об’єднань» відбувся 22 березня 2023 року. Представники Запорізької торгово-промислової палати, компаній – членів організації долучились до заходу онлайн.

Організатори події: Торгово-промислова палата України та Програма розвитку ООН в Україні.

Захід відкрили Ігор Жовква, Заступник Керівника Офіс Президента України Офісу Президента України, Давид Арахамія David Braun, Голова фракції «Слуги народу» у Верховній Раді України, президент ТПП Геннадій Чижиков, Джон Дентон, генеральний секретар Міжнародної торгової палати International Chamber of Commerce(ICC), Яко Сільє, постійний представник ПРООН в Україні, Андреас Хубер, директор програми швейцарського співробітництва в Україні, Посольство Швейцарії в Україні.

Участь у форумі взяли понад 150 учасників: представники членських бізнес-об’єднань на національному та регіональному рівнях, представники міжнародних бізнес-асоціацій та торгово-промислових палат, дипломатичні представники, керівники малого, середнього та великого бізнесу, представники органів влади, ділові медіа, громадські організації тощо.

Захід організовано в рамках реалізації меморандуму між Торгово-промислова палата України і UNDP Ukraine та за підтримки Проєкту «Зміцнення членських бізнес-об’єднань мікро, малих та середніх підприємств України», який впроваджується ПРООН в Україні у співпраці з Міністерством економіки України і за підтримки Швейцарії.

Запис онлайн-трансляції заходу можна переглянути за посиланням: