Таможенный брокер

Прес-центр

Діловий візит українських підприємців до КИРГИЗЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ

image002З 11 по 16 липня 2021 р. ТПП України за підтримки Посольства Киргизької Республіки в Україні організовує діловий візит українських підприємців до КИРГИЗЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ.

Протягом перебування в Киргизстані члени бізнесової делегації візьмуть участь в українсько-киргизькому бізнес-форумі, В2В зустрічах, відвідають киргизькі підприємства.

Докладніше

Практична консультація: «Практика впровадження системи управління безпечністю харчової продукції НАССР»

НАССР25 червня Запорізька торгово-промислова палата запрошує на практичну консультацію на тему: «Практика впровадження системи управління безпечністю харчової продукції НАССР» для закладів освіти, які надають послуги харчування. Місце проведення: бізнес-центр Запорізької торгово-промислової палати, бул. Центральний, 4, м. Запоріжжя, також можна взяти участь у заході онлайн. 
Цільова аудиторія: представники шкіл, гімназій, ліцеїв, інтернатів, дитячих садків, підприємств, що впроваджують систему НАССР в закладах освіти.

Докладніше

УКРАЇНА-ФІНЛЯНДІЯ: ДІЛОВІ МОЖЛИВОСТІ В 2021 РОЦІ

Финляндия17 червня 2021 року відбудеться вебінар «Україна-Фінляндія: вивчаємо ділові можливості в 2021 році».

Захід співорганізовують Посольство України у Фінляндській Республіці, Фінляндсько-центрально-східноєвропейська бізнес-асоціація, Торговельна палата Гельсінського регіону, Європейська мережа підприємств, ТПП України, Асоціація фінського бізнесу в Україні, Рада експортерів та інвесторів при МЗС України та Офіс із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest. Час проведення заходу: 14:00-17:30

Докладніше

Практикум "Землі комунальної власності. Ключові зміни в законодавстві""

земля комунальна24 червня Запорізька торгово-промислова палата запрошує на практикум:

"Землі комунальної власності. Ключові зміни в законодавстві". Висвчаємо: Закони України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо умов обігу земель сільськогосподарського призначення», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо продажу земельних ділянок та набуття права користування ними через електронні аукціони».

Докладніше

Практикум: "Землі сільськогосподарського призначення. Ключові зміни в законодавстві"

земля сыльська23 червня Запорізька торгово-промислова палата запрошує на практикум:

"Землі сільськогосподарського призначення. Ключові зміни в законодавстві". Вивчаємо: закони України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України і щодо умов обігу земель сільськогосподарського призначення», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо продажу земельних ділянок та набуття права користування ними через електронні аукціони». Права на землю (власність, оренда, емфітевзис). Поновлення договорів, реалізація переважного права користування. Ринковий обіг земель. Купівля-продаж, міна та інші угоди. Електронні торги. Судова практика.

Докладніше

Бізнес-форум міжнародної технічної допомоги: відео та матеріали заходу

197818470 4256393347724235 5931792800863077201 n

9 червня  онлайн відбувся Бізнес-форум міжнародної технічної допомоги. Захід організовано Запорізькою міською радою за участю Запорізької торгово-промислової палати в рамках реалізації Програми сприяння розвитку малого та середнього підприємництва у місті Запоріжжі на 2021 рік. Для всіх, хто не зміг переглянути захід онлайн, публікуємо запис трансляції та матеріали форуму від спікерів.

Докладніше

Запорізькі підприємці знайомляться з інструментами підтримки «COVID-19 Бізнес-клініки»

скрин 02

Запорізька торгово-промислова палата продовжує реалізовувати програми підтримки і розвитку малого та середнього бізнесу. 11 червня у ВЦ «Козак-Палац» та в режимі онлайн відбувається круглий стіл, присвячений обговоренню регіональної інфраструктури підтримки середніх, малих та мікропідприємств Запорізької області в умовах пандемії COVID-19.

Докладніше

Запорізька торгово-промислова палата презентувала спільний проєкт з литовськими колегами

Литва сайт

10 червня Запорізька торгово-промислова палата запросила підприємців на зустріч «Запоріжжя - Вільнюс». Унікальною можливістю представити свою компанію литовським колегам, встановити прямі ділові контакти, отримати інформацію щодо особливостей роботи з Литвою скористалися понад 50 запорізьких компаній, що працюють в агросекторі, харчовій промисловості, машинобудуванні та металургії, енергетиці, логістиці, надають послуги автоматизації, консалтингу.
Під час заходу презентували новий проєкт співпраці Запорізької торгово-промислової палати та Вільнюської торгово-промислової і ремісничої палати для підтримки регіонального бізнесу.

Докладніше

До уваги ЗМІ!

Завтра, 10 червня Запорізька торгово-промислова палата запрошує підприємців на зустріч «Запоріжжя - Вільнюс». Це унікальна можливість представити свою компанію литовським колегам, встановити прямі ділові контакти, отримати інформацію щодо особливостей роботи з Литвою.
Також під час заходу презентують новий проєкт співпраці Запорізької торгово-промислової палати та Вільнюської торгово-промислової і ремісничої палати для підтримки регіонального бізнесу.
Захід відбуватиметься у ВЦ «Козак-Палац» (конференц-зала, 2-й поверх) та онлайн. Початок о 10.00.

Докладніше

На Бізнес-форумі підприємці знайомляться з програмами міжнародної підтримки

20210609 сайт

9 червня стартував онлайн Бізнес-форум міжнародної технічної допомоги. Захід проводиться Запорізькою міською радою за участю Запорізької торгово-промислової палати в рамках реалізації Програми сприяння розвитку малого та середнього підприємництва у місті Запоріжжі на 2021 рік. Формат проведення: онлайн-конференція та індивідуальні перемовини бізнесу з представниками міжнародних програм.

Докладніше

Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП