Таможенный брокер

Новости

Запорізька торгово-промислова палата та UkraineInvest об’єднують зусилля для розвитку бізнесу

IMG 2168 копия29 березня у Запорізькій торгово-промисловій палаті відбулася робоча зустріч з керівником державної установи UkraineInvest Сергієм Цівкачем.
UkraineInvest – урядовий офіс з підтримки інвестицій, створений для залучення прямих іноземних інвестицій та допомоги існуючим інвесторам у розширенні свого бізнесу в Україні.
Під час перемовин з президентом Запорізької торгово-промислової палати Володимиром Шаміловим обговорили основні напрями співпраці та об’єднання зусиль щодо залучення інвестицій в Запорізький регіон.


За словами президента Запорізької ТПП Володимира Шамілова, Палата та UkraineInvest мають спільні цілі та прагнення: «Наше завдання – створювати нові ефективні умови для розвитку бізнесу. Сподіваємося, зустріч надасть поштовх для ініціатив, корисних для підприємництва».
Виконавчий директор UkraineInvest Сергій Цівкач зазначає: «Ключове питання – залучення інвестицій. Зараз відбулася велика подія: прийнято Закон про державну підтримку інвестицій. Відтак наша установа сфокусована на залученні інвестицій та розвитку місцевого інвестиційного ринку. Ми – за координацію зусиль, тому сподіваємося на співпрацю з Запорізькою торгово-промисловою палатою – дуже активною і ефективною у регіоні».
Президент Запорізької торгово-промислової палати виділив чотири основні напрями, які мають стати драйвером інвестиційних зрушень: зокрема, це державно-приватне партнерство, вдосконалення законодавства щодо індустріальних парків, промислових зон, технічне регулювання в питаннях експорту і торгівлі, активне впровадження системного менеджменту в ОТГ (управління територіями).
Співпраця UkraineInvest та Запорізької ТПП, спрямована на розвиток бізнесу, триває.


Довідково
17 грудня 2020 року Верховна Рада України прийняла Закон «Про державну підтримку інвестиційних проектів зі значними інвестиціями» №1116-ІХ, який набув чинності 13 лютого 2021 року після підписання Президентом України Володимиром Зеленським.
Згідно з Законом, ДУ «ЮкрейнІнвест» є уповноваженою установою для здійснення підтримки таких інвестиційних проєктів в Україні.

Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП