Таможенный брокер

Новости

Про нові можливості і виклики для аграріїв говорили на онлайн-конференції

IMG 1287Онлайн-конференція «2021 рік – очікування для аграріїв, перспективи, виклики та ризики» стала однією з головних ділових подій виставки «АгроТехСервіс-2021».
Захід відбувся за участі представників Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, департаменту агропромислового розвитку Запорізької облдержадміністрації, міжнародних програм Канади, Німеччини, США, керівників аграрних компаній Запорізької області.


Модератор конференції, голова Аграрного союзу України Геннадій Новіков зазначає:
«Ця конференція – важлива розмова на предмет аграрної державної політики, це обговорення, з якого повинні починатися процеси реформування. Дякую Запорізькій торгово-промисловій палаті за цю ініціативу!
Також інформуємо щодо фінансових інструментів, особливо це стане у нагоді для сімейних ферм. Цікавим для аграріїв Запорізької області є і можливість створення доданої вартості продукту».
Окрема увага була приділена актуальним питанням земельної реформи та перспективам запуску ринку землі.
В.о. директора Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Андрій Поляков зазначає:
«Влітку цього року запрацює земельна реформа. Її першочергове завдання - упорядкувати ринок землі та унеможливити корупційні схеми у земельних відносинах, дати поштовх українській економіці. Це також створить нові можливості для всіх сторін. Так, пайщики зможуть легально оформити договір оренди та отримувати гарантовану оплату. Жителі міста матимуть можливість інвестувати у купівлю сільськогосподарських угідь. Аграрії отримають додаткові ресурси та можливість розвивати сфери переробки, садівництва».
У числі спікерів конференції:
Сергій Карасевич, заступник генерального директора директорату агропромислового розвитку Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України,
Андре ПІЛІНГ, керівник проекту "Агроторгівля України" (Німечина),
Штефан Розенов, керівник проекту «Технічна допомога на підтримку впровадження операції «Основний кредит для аграрної галузі - Україна»,
Андрій КУПЧЕНКО, керівник служби бізнес-проєктів ІА «АПК-Інформ»,
Микола ГРИЦЕНКО, керівник напрямку з розвитку продуктивності і доступу до ринків Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО),
Геннадій ПОДШИВАЛОВ, Керівник ГО «Інформаційно-консультаційний центр «Агро-Тарвія», «Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва» UHBDP (Канада),
Дар’я ЛЕГЕЗА, завідувачка кафедри маркетингу, доктор економічних наук Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

 

Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП