Таможенный брокер

Новости

Приєднуйтесь до бізнес-сесій від Запорізької торгово-промислової палати!

20201202 110234Якими є головні переваги кластерних організацій для учасників ринку? – бізнес-сесія на цю тему відкрила серію безкоштовних навчальних, дискусійних заходів у рамках роботи регіонального кластеру «Інжиніринг. Автоматизація. Машинобудування» в Запорізькому регіоні.
Про власний досвід кластерної діяльності розповідають директор Асоціації підприємств Промислової Автоматизації України Олександр Юрчак, директорка Харківського ІТ-кластеру Ольга Шаповал, член правління Української меблевої асоціації Оксана Донська, координатор Миколаївського кластеру RinnoHUB Володимир Євсеєв.


Презентуючи Хаврківський ІТ-кластер, Ольга Шаповал розповідає, що організація об’єднує ІТ-компанії, університети та владу. Основна місія – сталий розвиток екосередовища для розвитку технологічного бізнесу. Мають місце і приклади кооперації навколо спільної реалізації міжнародних проєктів.
Максимальний ефект від діяльності кластеру мають ті компанії, які беруть активну участь у роботі об’єднання, - зазначає директор Асоціації підприємств Промислової Автоматизації України Олександр Юрчак.
Активніше долучатися до роботи Запорізького кластеру «Інжиніринг. Автоматизація. Машинобудування» запрошує віцепрезидент Запорізької торгово-промислової палати Андрій Куц. Зокрема, вже цього тижня продовжуємо навчальні бізнес-сесії.
4 грудня допомагаємо будувати стратегію фандрайзингу (залучення ресурсів) саме для вашого бізнесу на вебінарі «Фандрайзинг для МСБ».
Наша спікерка: Ольга Маліхатко, голова громадської організації «ІНГРІВ», приватна підприємниця, сертифікована бізнес-тренерка Міжнародної організації праці ILO.
10 грудня відбудеться бізнес-сесія на тему: «Інтернаціоналізація та експорт – ролі та можливості кластерних організацій».
Про переваги кластерів у виході на міжнародні ринки поговоримо з представниками Харківського ІТ-кластеру, Кластеру автопрому «Закарпаття», ГО «Український органічний кластер», Львівського ІТ-кластеру. Власним досвідом поділяться і представники Запорізького кластеру «Інжиніринг. Автоматизація. Машинобудування».
11 грудня – вебінар «Як побудувати модель ефективного виробництва».
14 грудня – бізнес-сесія «Покращення операційної ефективності промислових підприємств МСБ»
Реєстрація:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdudCRpJLlLpU31OHljv89uop2E-3ek86kHUxqHzo_H3C0lIQ/viewform


тел.: 050-484-11-97
е-mаіl: oso@ссі.zр.uа


Довідково
Проєкт «Кластер «Інжиніринг. Автоматизація. Машинобудування» реалізується Запорізькою торгово-промисловою палатою в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Запорізький Міжнародний Інвестиційний Форум
Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП