Таможенный брокер

Новости

«Еко Форум – 2020»: про вирішення проблем зміни клімату, екологічне виробництво і стиль життя

1 min

З 15 по 17 жовтня у виставковому центрі «Козак-Палац» проходив IV екологічний форум «Еко Форум – 2020», який об’єднав експертів з питань охорони довкілля, представників бізнесу, науки, освіти. Вже традиційно цей актуальний захід залучив до дискусії широке коло не тільки українських, але й закордонних експертів. Не є виключенням і цьогорічний форум, але – вже в нових реаліях, з чисельними онлайн-включеннями спікерів з країн Європейського Союзу, онлайн-трансляціями основних подій заходу.
Організаторами «Еко Форуму-2020» виступили Запорізька міська рада, Запорізька торгово-промислова палата, за підтримки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Міністерства освіти і науки України, Комітету підприємців з питань природокористування та охорони довкілля при ТПП України, Запорізького обласного союзу промисловців і підприємців (роботодавців) «Потенціал», Місцевої асоціації органів місцевого самоврядування «Регіональний центр розвитку спроможних територіальних громад Запорізької області».
Проведення форуму підтримали міжнародні партнери: Проєкт ЄС «Угода мерів – Схід», Фонд ім. Гайнріха Бьолля, Бюро Київ-Україна.
У заході взяли участь більше 80-ти українських і закордонних спікерів, у ВЦ «Козак-Палац» протягом трьох днів відбулося понад 20-ти подій, важливих для бізнесу, економіки Запоріжжя і регіону, всіх запоріжців.
Головна тема цьогорічного заходу - кліматичні зміни, їх вплив на світові, українські та регіональні економіки. Зокрема, під час заходу відбулося підписання Європейської ініціативи «Угода мерів щодо клімату та енергії». Також учасники форуму приєднаються до всеукраїнського проєкту «Озеленення України» і акції «Мільйон дерев за 24 години» та висадили нові дерева на вулицях Запоріжжя.
У програмі «Еко Форуму»:
- Пленарне засідання «Кліматична політика-2020: законодавство, реформи, екологічні перспективи».
- Кліматична конференція.
- Дискусія «Зелений бізнес», присвячена новим ринковим можливостям та інноваційним продуктам.
- Засідання Комітету підприємців з питань природокористування та охорони довкілля при Торгово-промисловій палаті України.
- Профільні сесії з енергоефективності, управління водними ресурсами, інноваційних технологій захисту довкілля, атмосферного повітря, управління побутовими та промисловими відходами.
- Спеціалізовані секції громадського об’єднання «Екосенс».

Міжнародний аспект
Під час «Еко Форуму» відбулася онлайн-зустріч між запорізьким бізнесом і дипломатами – учасниками Міжнародного трейд-клубу.
Президент Міжнародного трейд-клубу Лю Цзюнь: «Основною формою роботи Клубу є організація виїзних засідань, що регулярно проходять у Запорізькому регіоні та викликають підвищений інтерес учасників. Програмою передбачається проведення В2В-перемовин, які завжди відбуваються за підтримки нашого стратегічного партнера – Запорізької торгово-промислової палати.
Багато країн, що представляють Трейд-клуб, мають позитивний досвід вирішення екологічних проблем і готові поділитися ним з підприємствами регіону, учасниками Еко Форуму. Це дуже ефективний майданчик для обміну досвідом!».
Саме екологія і енергозбереження стали основними темами обговорення під час онлайн-зустрічі між запорізьким бізнесом і учасниками Міжнародного трейд-клубу.
До заходу онлайн приєдналися представники Австралії, Австрії, Болгарії, Іраку, Канади, Литви, Малайзії, Швеції.
Зокрема, представники Швецької бізнес-асоціації зазначили:
«Дякуємо Міжнародному Трейд-клубу та Запорізькій торгово-промисловій палаті за запрошення та організацію події, а також можливість взяти участь в B2B із локальним бізнесом та муніципалітетами, щоб представити напрацювання шведських компаній».
Наукова складова
Активну участь у форум традиційно взяли вищі навчальні заклади. Зокрема, підведені підсумки Всеукраїнського конкурсу наукових робіт «Інноваційні технології адаптації промислових регіонів до змін клімату».
До збірника наукових праць, що виданий у рамках «Еко Форуму - 2020», увійшли роботи понад 200 авторів з усієї України.

Невід’ємна складова заходу – спеціалізована екологічна виставка «ЕКО -2020».
Експозиції презентували екологічні розробки від промислових компаній Запорізького регіону: ПАТ «Український графіт», АТ «Запорізький завод феросплавів», ПАТ «Запоріжсклофлюс», представники малого та середнього бізнесу, комунальних підприємств: КП «Водоканал», Концерн «Міські теплові мережі», ТОВ «Вельтум Україна», КП міського електротранспорту «Запоріжелектротранс». А також - сучасні системи енергозбереження та опалення, рішення з альтернативної енергетики та раціонального використання природних ресурсів, енергоощадні технології у будівництві. По-справжньому творчі експозиції - фотозони продемонстрували Запорізький міський ботанічний сад і «Зеленбуд».
Також Форум акцентував увагу на реалізації соціальних ініціатив бізнесу.
17 жовтня учасники форуму приєдналися до проекту «Озеленення України».
Форум відбувався з дотриманням карантинно-санітарних вимог.

 Переглянути онлайн-трансляцію подій Еко Форуму 15 жовтня:

https://youtu.be/E-9hyjJCHvA?t=170

Еко Форум у Facebook 
https://www.facebook.com/events/540727156853441
Адреса виставкового комплексу «Козак-Палац»: м. Запоріжжя, вул. Перемоги, 70-б.
Контакти: (061) 213-50-26, (099) 77-96-431, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.">

Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП