Таможенный брокер

Новости

Тренінг, що допоможе організувати ефективну роботу в компанії

 52137 700212 – 13 березня Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Запоріжжя (ЦIПБ), оснований на базі Запорізької торгово-промислової палати, запрошує на тренінг «Управління персоналом: як організувати ефективну роботу в компанії?». Організатор - ЦІПБ м. Запоріжжя за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку в рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу.

На тренінгу розберемо основи побудови відділу управління персоналом, поділимось кращими практиками з управління кадрами для підвищення ефективності, створимо персональні плани з впровадження HR-процесів для учасників з урахуванням специфіки вашого бізнесу.

Крім того, у вас буде унікальна можливість отримати практичні кейси для запровадження нових підходів до залучення персоналу, нової навчальної політики та мотиваційної системи, поради щодо втримування цінних фахівців компанії. Ви зможете зменшити час пошуку співробітників, підвищити навички персоналу компанії та вплинути на коефіцієнт постійності кадрового складу.

Основні розділи навчальної програми:

HR як система;  HR Strategy; Оцінка персоналу; Система винагород; Рекрутинг; Адаптація персоналу; Втримування та звільнення.

Тренер:

Тетяна Березовська

 Досвід роботи в сфері управління персоналом з 2010 року на позиціях рекрутера, фахівця з навчання та розвитку персоналу, керівника відділу рекрутингу, HR директора, HR бізнес партнера. Досвід роботи в міжнародних компаніях в сфері інформаційних технологій, контактних центрів, у виробничій сфері, в сфері аутсорсингу та консалтингу. HR-консультант, сертифікований тренер бізнес - програм, автор програм з розвитку професійних компетенцій фахівців і керівників різних рівнів, сертифікований фахівець з оцінки персоналу за системою Thomas PPA (DISK), автор і ведуча модульної програми розвитку «Школа рекрутерів», автор проекту розвитку Бізнес - школа для підлітків «Майстерня професіоналів».

Досвід роботи у сфері HR: HR бізнес-партнер, керівник відділу рекрутингу та HR CEO Тренінговий центр «Workshop Professionals», директор з персоналу ПАТ «Сумський завод продтоварів» / ТМ ОЛІВІЯ, фахівець з персоналу ТОВ Глобал білгі, Фахівець відділу пошуку та розвитку персоналу «EFSOL».

 Вартість участі у тренінгу «Управління персоналом: як організувати ефективну роботу в компанії?» становить 3 000 грн. (з ПДВ) за одного учасника. У вартість навчання входять інформаційно-навчальні матеріали, перерви на каву і обід.

 Для участі у тренінгу заповніть онлайн-заявку за посиланням    https://form.jotform.com/200471323389352 не пізніше 10 березня 2020 року.

 Реєструйтеся зараз, кількість місць обмежена.

Детальна інформація за тел. (061) 233-11-72, 050-484-11-97, e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.">Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Запорізький Міжнародний Інвестиційний Форум
Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43 

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП