Таможенный брокер

Новости

Питання експорту обговорюють на форумі «AGROPRO»

IMG 8380 Большой11 лютого у ВЦ «Козак-Палац» відбувається ІV спеціалізований аграрний форум «AgroPro». Щорічний захід для виробників агропродукції, компаній сільгоспмашинобудування цього разу присвячено розвитку експортного потенціалу.

Форум організований Центром інформаційної підтримки бізнесу м. Запоріжжя, заснованим на базі Запорізької торгово-промислової палати за підтримки ЄБРР в рамках ініціативи «EU4Business» Європейського Союзу.

Захід покликаний допомогти малим і середнім сільгосптоваровиробникам і компаніям переробки продукції підвищити конкурентоспроможність, інтегруватися в національні та глобальні ланцюжки створення доданої вартості, відкрити доступ до нових ринків збуту.

У програмі заходу - два тематичні блоки:

1. Державна підтримка експорту сільгосппродукції та сільгоспмашинобудування. Міжнародні проєкти та програми щодо підтримки МСБ при виході на міжнародні ринки.

2. Ознайомлення з митними, податковими й маркетинговими базами. Успішні практики експорту продукції з урахуванням ризиків роботи на закордонних ринках.

У числі експертів – голова комітету АПК при Торгово-промисловій палаті України Олег Юхновський, експерт у галузі міжнародної торгівлі, голова ради Асоціації експортерів і імпортерів Микола Ларін, консультант із зовнішньоекономічних питань Європейського офісу ТПП України Ральф Ловак, представники ДУ «Офіс з просування експорту», Митної служби, Держпродспоживслужби, ПАТ «Аграрний Фонд», міжнародних проєктів GIZ, ITC, «Агроторгівля України».

Розглядаються найактуальніші для підприємців теми. Зокрема, як зміниться робота на зарубіжних ринках для агровиробників з прийняттям нових правил Incoterms 2020, що набули чинності з 1 січня 2020 року. Також у центрі уваги - питання електронних торгів агропродукцією, досвід європейських країн у розвитку експорту, державні механізми підтримки аграріїв та можливості участі у міжнародних проєктах.

Форум відбувається одночасно з 19-ю агропромисловою виставкою «АгроТехСервіс». У ВЦ «Козак-Палац» продукцію та послуги для аграріїв представляють компанії з 20 регіонів України, представники торгових марок з 11 країн – Білорусі, Великої Британії, Італії, Китаю, Німеччини, США, Туреччини, Узбекистану, Фінляндії. Серед тематичних напрямів переважають компанії, що презентують сільськогосподарську техніку та запасні частини, матеріали у сфері насінництва, рослинництва та селекції, добрива та засоби захисту рослин, сучасні будівельні технології та матеріали, енергозберігаючі технології та обладнання.

Запорізький Міжнародний Інвестиційний Форум
Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП