Таможенный брокер

Новости

У Запоріжжі стартував масштабний фестиваль бізнес-ідей «StartUp Fest»

IMG 027129 листопада у Запоріжжі, у виставковому центрі «Козак-Палац» відбувається фестиваль бізнес-ідей «StartUp Fest-2019». Захід організований Запорізькою міською радою, Запорізькою торгово-промисловою палатою за підтримки Запорізької облдержадміністрації, Торгово-промислової палати України, проєкту ПРОМІС, у рамках програми підтримки МСП в м. Запоріжжі.

На головній сцені виступають авторитетні експерти Великобританії, Канади, Польщі, України, проходять презентації від фіналістів Конкурсу інноваційних стартапів. Також працює тематична виставка, учасників запрошують до участі у ділових іграх, нетворкінгу. Все для того, щоб створити ідеальний простір для перетворення бізнес-ідей у перспективні та затребувані проєкти.

Головна інтрига – хто з проєктів-фіналістів отримає відзнаки та нагороди. Загалом заявки на конкурс інноваційних проєктів надійшли цього року від 77 учасників. Експертним журі відібрані 33 проєкти-фіналісти. Переможці будуть визначатися за двома категоріями: інноваційні та соціальні стартапи, і отримають грошову винагороду у кожній з категорій. Загальний призовий фонд становить 220 тис. грн.

Запорізька торгово-промислова палата підготувала спеціальний приз: найпрофесійніші стартапи отримають ефективний маркетинговий інструмент - право участі у міжнародних виставках у ВЦ «Козак-Палац» протягом 2020 року.

Відзначити нагородою кращий, на їх думку, стартап, планують і представники проєкту «Польсько-український міст стартапів».

Цього року у конкурсі беруть участь автори бізнес-ідей із Запоріжжя, Енергодара, Мелітополя, Вінниці, Миколаєва, Києва, Чернівців. Представляють ІТ, аграрні, правові проєкти, бізнес-ідеї у сфері енергетики, екології, медицини, інклюзивні творчі програми.

Захисту проєктів учасників на «StartUp Fest» передувала серія підготовчих тематичних тренінгів, присвячених мистецтву фінансів, самопрезентації.

 

Як розвивати стартап-рух?

Всесвітньо відомі стартапи – хостинг відеофайлів YouTube, соціальна мережа Facebook колись теж стартували з ідеї. «StartUp Fest» покликаний допомогти підприємцям-початківцям отримати знання, фінансову та експертну підтримку.

Для цього на майданчику «StartUp Fest» консолідують зусилля урядові та приватні організації, вищі навчальні заклади, інвестори, венчурні фонди.

«StartUp Fest-2019» відвідав заступник директора відділу міжнародного розвитку Посольства Канади в Україні Бронвін Круден, представник муніципалітету м. Вон Рафаель Коста – розповідають про підтримку МСБ в Канаді, заступник голови правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установи Яна Підлісна – про перший в Україні інструмент фінансової підтримки стартапів, партнер Британського акселератору EX1P Наталія Рязанова – про сучасний ринок венчурного інвестування, проєкт «Польсько-український міст стартапів» - про розвиток стартап-руху у Польщі.

 

Упродовж дня на фестивалі працюватиме п’ять тематичних секцій: як правильно обрати і купити франшизу успішного бізнесу; підтримка в Україні стартапів і сучасні світові тенденції розвитку; взаємодія бізнесу, студентів та освітян у напрямку розвитку Розумного міста; діловий клуб «Жіноча ліга» Запорізької ТПП – про жіночий стартап-рух; фандрейзинг і фінансування. Також відбудеться круглий стіл, присвячений підтримці інноваційних економічних ініціатив муніципалітетами, інтерактивні тренінги, бізнес-квести.

 

 

Довідково.

Нагадаємо, на минулорічному «StartUp Fest» перемогу отримав проєкт Вікторії Кутик. Запоріжанка представила на конкурсі ідею сонячного біовегетарія – теплиці замкненого типу. За допомогою фіто-лампового обладнання можна вирощувати рослини для ресторанів, готелів, офісів, навчальних закладів. Наразі Вікторія займається розвитком своєї бізнес-ідеї.

Друге місце завоювали студенти НУ «Запорізька політехніка» з проєктом «Sun Box – реальна віртуальність». Їх ідея полягала в створенні спеціальної програми, що допомагає студентам та працівникам проходити навчання у віртуальній реальності. До речі, ідея вже втілена в життя.

Третє місце посіла команда проєкту «Дивосвіт» з ідеєю створення території доступного відпочинку для людей з інвалідністю. За рік реалізації садиба «Дивосвіт» перетворилася у справжнє етносело, яке розташоване в екологічно чистому місці – за 50 кілометрів від Запоріжжя.

Запорізький Міжнародний Інвестиційний Форум
Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП