Таможенный брокер

Новости

На Форумі «AgroPro» обговорили переваги і шляхи кооперації

IMG 621431 жовтня у ВЦ «Козак-Палац» стартував ІІІ спеціалізований аграрний форум «AgroPro». Захід відбувся в рамках  Європейського Тижня Підприємництва. Організатор: Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Запоріжжя, оснований на базі Запорізької торгово-промислової палати, за підтримки ЄБРР в рамках ініціативи «EU4Business» Європейського Союзу.


«Сила в кооперації» - основна тема заходу. У числі учасників - власники та топ-менеджери малих і середніх підприємств агросектору, сфери виробництва і перероб-ки, торгівлі, послуг та інших галузей економіки.

2

«Сільськогосподарська кооперація може стати основою для розвитку малого бізнесу та підприємництва у селах, а значить — створити умови для процвітання сільських громад та реформування аграрного сектору», - наголосив віце-президент Запорізької ТПП Андрій Куц.
Участь у заході взяв  директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Андрій Поляков.

« …Кооперація, об'єднання в кластери або кооперативи - це потужний інструмент ринкової економіки. На сьогодні в області створено 29 кооперативів, що об’єднали 726 осіб»

Сучасні тенденції створення кооперативів, фінансові інструменти, податкові та юридичні аспекти, смарт-технології – цим та іншим темам присвячені виступи авто-ритетних експертів, власними практичними«кейсами» діляться компанії, що вже ус-пішно застосовують переваги кооперації на практиці.
Модератором першої дискусії форуму, присвяченій сучасним тенденція кооперації в агросекторі, виступив Олег Юхновський, голова комітету підприємців АПК при Тор-гово-промисловій палаті України. Спікер зазначив:

«Відродження кооперативного руху – складний і тривалий процес. Приємно відзначити, що Запорізький регіон уже має успішні практичні приклади кооперації, що будуть представлені на форумі.
В цілому, розвиток кооперації в Україні має величезний потенціал, що може і має забезпечити якісні зміни у сільському господарстві, суттєво підвищити конкурентоспроможність української продукції на внутрішньому та зовнішніх рин-ках, сприяти розвитку малого та середнього аграрного бізнесу».

Національний менеджер Проекту ІТС в Україні «Сприяння виходу малих і середніх підприємств плодоовочевого сектору на зовнішні ринки та включення їх у ланцюжки доданої вартості» Альона Коломойцева представила на форумі особливості і пере-ваги спільної участі МСП плодоовочевого сектору у міжнародних виставкових захо-дах.

Власним досвідом поділилися підприємці, які вже побували на міжнародних вис-тавках разом із Проектом ІТС. Це представники компній ФОП «Ольшанський», ФГ «Деметралєкс», ТОВ «Агро-поставка».
1 листопада учасники форуму завітали до компанії «СПП «Лана», де познайом-ляться з практичними прикладами застосування сільськогосподарської кооперації.

Запорізький Міжнародний Інвестиційний Форум
Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП