Таможенный брокер

Новости

У Запорізькій ТПП відбулася зустріч з делегацією з Китаю

IMG 377615 червня у Запорізькій торгово-промисловій палаті відбулася зустріч з делегацією м. Чунцін, КНР. Перший заступник губернатора Народного Уряду м. Чунцін У Цуньжун, вітаючи присутніх, зазначив:«Торгово-промислова палата є дуже важливою платформою для того, щоб бізнес міг знайти точки дотику. Саме тому сьогодні ми в Запорізькій ТПП, - щоб наші підприємці отримали такий шанс для співпраці».

У заході взяли участь представники компаній – членів ЗТПП, начальник Управління зовнішніх зносин та зовнішньої економічної діяльності облдержадміністрації Артур Бойко, віце-президент Запорізької ТПП Андрій Куц.

Регіон Чунцін є важливою промисловою зоною в західному Китаї. Це один із найбільших комерційних центрів Китаю. Провідне місце в економіці міста займає промисловість. Опорними галузями є хімічна, машинобудівна та металургійна.

Представники делегації м. Чунцін вітають, щоб запорізькі партнери приїхали до Китаю для встановлення прямих торгових зв’язків. Зокрема, учасники зустрічі отримали запрошення представити свою продукцію та послуги на одній зі спеціалізованих виставок у м. Чунцін вже цього року.

У свою чергу, віце-президент ЗТПП Андрій Куц запросив почесних гостей до участі у промислових виставках, форумах у Запоріжжі, ВЦ «Козак-Палац».

Після презентації промислово-економічного потенціалу Запорізької області та основних напрямів діяльності ЗТПП кожен з представників запорізьких компаній мав можливість розповісти про власну компанію та запропонувати напрям можливої співпраці з китайськими партнерами. Зокрема, у зустрічі взяли участь керівники компаній – членів ЗТПП «Ролл Гранд», «Запоріженергокомплект», «Котломонтаж», «УкрНДІОГаз», «Запоріжавтоматика», «Менеджес-Соларпарк Приморськ», «Інститут титану».

По завершенню спілкування представники китайської делегації отримали контакти кожної з запорізьких компаній - учасників для продовження перемовин.

Запорізький Міжнародний Інвестиційний Форум
Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП