Таможенный брокер

Новости

18 квітня «ТПП Академія» запрошує на семінар про трудові правовідносини

oliviergoubard2013091315023618 квітня 2019 року навчальний центр «ТПП Академія» Запорізької торгово-промислової палати запрошує на семінар на тему: «Захист прав власника та найманих працівників. Існуючі нюанси трудових правовідносин між власником (директором) підприємства та найманими працівниками».

В програмі:

1. Нормативні і регламентуючі документи, що складаються підприємствами всіх форм власності.

Структура управління підприємством. Посадові інструкції, інструкції з охорони праці та протипожежної охорони. Державний класифікатор професій ДК 003: 2010. Договору про дотримання комерційної таємниці, матеріальної відповідальності.

2. Обов'язкова документація. Статут підприємства. Колективний договір, обов'язковість його укладення. Штатний розклад. Правила внутрішнього трудового розпорядку. Нещасні випадки на підприємстві та як їх уникнути? Відповідальність власника або уповноваженого ним органу. Табель обліку використання робочого часу. Журнал реєстрації наказів по кадрам. Журнал обліку руху трудових книжок і вкладишів до них. Журнал реєстрації проведення інструктажів з охорони праці (всіх видів).

3. Трудові відносини з найманими працівниками. Випробувальний термін. Медогляди працівників. «Трудовий договір»: особливості укладення; терміни дії; усна (письмова) форма договору; контрактна форма. Порядок зміни умов договору. Типові помилки. Відповідальність власника за невиконання або порушення умов договору.

4. Цивільно-правові договори. Що вигідно для роботодавця, а що доцільно для працівника?

З ким можна укласти цивільно-правовий договір, а які категорії осіб не потрапляють під право укладення з ними цивільно-правових договорів на виконання робіт або надання послуг для підприємства?

5. Переклади і переміщення працівників. Порядок оформлення, відмінності. Відмова працівника від переміщення.

Складання документів на зміни умов праці. Обов'язки, які не передбачені трудовим договором. Обов'язки і права роботодавця.

6. Сумісники та суміщення професій. Внутрішні і зовнішні сумісники.

Відмінність сумісництва від суміщення професій. Чи можна на одному підприємстві одночасно виконувати функції основного працівника і функції сумісника в основний робочий час? Як випливає грамотно відображати в табелі обліку робочого часу робочий час внутрішніх сумісників, щоб виключити у роботодавця виникнення трудового спору або судового розгляду? Переоформлення сумісників основними працівниками. Вимоги та порядок переоформлення основних працівників сумісниками. Типові помилки роботодавця.

7. Особливості надання працівникам щорічних основних і додаткових відпусток.

Види відпусток, порядок їх надання. Відкликання з відпустки. Виплата компенсації.

8. Порядок і вимоги щодо оформлення передачі права підпису директором підприємства іншим посадовим особам на період своєї відсутності (відрядження, відпустка, хвороба і т. п.).

9. Розірвання трудового договору та алгоритм дій роботодавця.

Види припинення трудового договору. Звільнення за дисциплінарний проступок. Звільнення матеріально-відповідальних осіб. Звільнення з додатковими гарантіями. Звільнення працівника за недовіру з боку власника. Особливий порядок розірвання трудового договору у зв'язку з ліквідацією підприємства, скороченням чисельності або штату, терміни попередження працівника про майбутнє розірвання, і терміни здачі відповідної звітності, додаткові гарантії. Незаконне звільнення. Як грамотно, відповідно до законодавства, захистити власника або директора? Як грамотно можна захистити найманого працівника? Що слід знати обом сторонам трудових відносин?

10. Відповіді на запитання слухачів.

Практикум проводить - Заболотна Світлана Петрівна - бізнес-тренер, консультант, автор серії методичних посібників «На допомогу працівникові відділу кадрів».

Місце проведення - ЗТПП, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4, к.223, з 10.00 до 16.00.

Вартість участі - 960 грн. (у т.ч. ПДВ). У вартість включено нормативні матеріали, кава-паузи.

Реєстрація учасників за тел. (061) 233-44-64, (097) 438-08-78, (050) 668-62-24 Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП