Таможенный брокер

Новости

Запорізькі підприємці виходять на електронні майданчики світу

Електронні майданчикиУ Центрі підтримки експорту, заснованому Запорізькою ТПП і Агенцією регіонального розвитку Запорізької області за сприяння проекту ПРОМІС, відбувся заключний тренінг для підприємців на тему швидкого продажу товарів українського виробництва за допомогою відомих електронних торгових майданчиків. 

 

 

Серед учасників – представники компаній, що представляють різні галузі виробництва і сфери послуг: машинобудування, сільське господарство, харчову промисловість. Зокрема, керівники та менеджери компаній «Лідер Електрик», «Блес», «Таврія Турбо Плюс», «ДОРОЛ», «ЕК «Гранік», «Полімер», «Надійний партнер», «Компанія Прогрес», «Новомиколаївський молокозавод», «Деметралекс», «Запорізький хлібокомбінат № 1». Їх об’єднало прагнення розширювати ринки збуту продукції, професійно використовуючи можливості торгівлі онлайн.


Експертом тренінгу вже вдруге виступила Євгенія Литвинова, президент Клубу експортерів, експерт у галузі міжнародної торгівлі:
«Це дуже актуальна тема на сьогодні. Розмістивши інформацію на цих платформах, можна отримати нових покупців. А при системному використанні електронних торгових майданчиків – значно підвищити ефективність компанії».
Експерт зазначає, що головне – вірно обрати майданчик, навчитися правильно розміщувати інформацію і готувати таку картку продукції, яку підхоплять пошукові системи.
Під час тренінгу основна увага була приділена найбільшій у світі онлайн B2B торговій платформі Alibaba.

Основні теми практикуму:
- Розроблення правильної стратегії продажу через електронні майданчики. Підготовка матеріалів для розміщення – алгоритм, поглиблене вивчення.
- Оптимізація текстів під голосові та письмові запити, на що звертати увагу

Приклади ефективного розміщення на майданчиках. Що саме потрібно розміщувати і де? Розбір кейсів компаній для адаптації під успішний досвід.
- Практична робота: реєстрація та заповнення продуктових карток (на прикладі однієї із платформ) із вірним заповненням ключових слів.

Захід став продовженням навчання, що розпочалося у листопаді минулого року. Тоді Центр підтримки експорту* залучив понад 50 представників малого та середнього бізнесу, що планують виходити на експортні ринки та шукають партнерів, до вивчення можливостей електронних майданчиків.


Центр підтримки експорту* - це Проект, який реалізується Запорізькою ТПП у партнерстві з Агенцією регіонального розвитку Запорізької області за сприяння Проекту ПРОМІС. Знаннями та набутим досвідом експерти ЗТПП та спеціально запрошені консультанти планують ділитися з бізнесом щодо необхідних умов, процедур для експорту продукції на зовнішні ринки, розміщення комерційних пропозицій та подальшій ефективній маркетинговій діяльності на електронних торгових майданчиках.

Запорізький Міжнародний Інвестиційний Форум
Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП