Таможенный брокер

Новости

На семінарі у Запорізькій ТПП вивчали нове законодавство про оцінку впливу на довкілля

06.03 1Запорізька торгово-промислова палата продовжує серію семінарів щодо роз’яснення законодавчих змін, що стосуються ведення господарської діяльності.
28 лютого на навчальному заході для підприємців, фахівців державних та комунальних установ роз’яснювали основні положення Закону України «Про оцінку впливу на довкілля». Нові законодавчі норми діють трохи більше року і впроваджують нову європейську модель процедури оцінки впливу на довкілля, що прийшла на зміну екологічній експертизі.
За словами доповідача семінару – заступника начальника відділу оцінки впливу на довкілля та моніторингу Департаменту екології та природних ресурсів Запорізької облдержадміністрації Оксани Бєляєвої, наразі вноситься дуже багато змін до нормативно-правових актів, які стосуються саме впливу на довкілля. На жаль, через нерозуміння правильного застосовування даного Закону, виникають помилки.
«Тим часом підприємствам, щоб отримати дозвіл на будівництво, треба пройти оцінку впливу на довкілля. Це є дуже важливим аспектом, який враховує не тільки думку державного дозвільного органу, але й громадськості. Тому саме для представників підприємств дуже важливо розуміти, як правильно застосовувати цей Закон», - зазначає Оксана Бєляєва.
Семінар допоміг більш детально оцінити можливості Закону, його аспекти, всі тонкощі запровадження на практиці.
Нова процедура дає можливість оцінити вплив планованої діяльності на всі складові довкілля. Спрямована на попередження та запобігання шкоди довкіллю, забезпечення екологічної безпеки, охорони довкілля, раціонального використання і відтворення природних ресурсів. Одну з визначальних ролей при плануванні діяльності відіграє громадськість. Відповідно до Закону, здійснення оцінки впливу на довкілля є обов’язковим до прийняття рішення про провадження планової діяльності.
Навчальні заходи на тему екологічного законодавства очікуються і на ІІІ Міжнародному екологічному форумі «ЕкоФорум», що відбудеться у виставковому центрі «Козак-Палац» 29-31 травня 2019 року.
Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП