Таможенный брокер

Новости

Центр підтримки експорту м. Запоріжжя презентував «Абетку експортера»

АбеткаПід час засідання Ради Запорізької торгово-промислової палати, до складу якої входять провідні компанії регіону, було презентовано практичний посібник «Абетка експортера».
Видання є частиною діяльності Центру підтримки експорту м. Запоріжжя, що заснований Запорізькою ТПП і Агенцією регіонального розвитку Запорізької області за сприяння проекту ПРОМІС.
За словами головного експерта з розвитку бізнесу проекту ПРОМІС Валерія Кокотя, особлива увага сьогодні прикута до експортної складової, що передбачає низку заходів, які допоможуть вийти на зовнішні ринки та ефективно працювати. «Абетка експортера» якраз і є покроковою інструкцією для початківців, яка допоможе працювати більш ефективно.
У доступній формі висвітлюються всі основні етапи експорту: від готовності підприємства до експорту – до підписання контрактів.
Автор видання, експерт у галузі міжнародної торгівлі Микола Ларін розповідає, що в  «Абетці» висвітлені найважливіші питання, пов’язані з виходом на зовнішні ринки. З-поміж них основна увага приділена оцінці готовності підприємства до експорту, маркетинговим стратегіям та дослідженню ринків, контрактам та умовам поставки товарів, фінансуванню експортних операцій.
Звісно, видання не є вичерпним переліком всіх можливих питань, що можуть виникнути у експортера-початківця. Але, як зазначено у заключному слові «Абетки експортера», «…шлях здолає той, хто йде, головне – віра у власні сили та наполегливість»!Реалізація проекту «Центр Підтримки Експорту» в м. Запоріжжя стала можливою за фінансування Уряду Канади через Фонд підтримки ініціатив з демократичного врядування та розвитку проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Зміст публікації є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті www.pleddg.org.ua.
Абетка 1
 
Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП