Таможенный брокер

Новости

Аграрні та будівельні компанії з 20 областей України презентують власну продукцію у ВЦ «Козак-Палац»

112 лютого Запорізька торгово-промислова палата розпочала новий виставковий сезон з відкриття 18-ї агропромислової виставки «АгроТехСервіс» і спеціалізованої експозиції «Будівництво в цивільному та аграрному секторі». Заходи відбуваються за підтримки Запорізької облдержадміністрації, Запорізької обласної ради, Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP, асоціації «УКРСАДПРОМ», інших профільних організацій.

У ВЦ «Козак-Палац» представлені компанії з 20 регіонів України, торгові марки з 11 країн, у числі яких – Англія, Білорусь, Італія, Китай, Узбекистан, Туреччина, Німеччина, Фінляндія. Презентують сільськогосподарську техніку та запасні частини, матеріали у сфері насінництва, рослинництва та селекції, добрива та засоби захисту рослин, сучасні будівельні технології та матеріали, енергозберігаючі технології та ІТ-обладнання.

Одразу після урочистого відкриття стартувала ділова програма виставки. Аграрії регіону беруть участь у круглому столі «Фінансування агробізнесу: державні програми підтримки» за участю представників Міністерства аграрної політики та продовольства України. Вже завтра, 13 лютого розпочне роботу науково-практична конференція «Садівництво та ягідництво: від проектування до врожаю». Також на відвідувачів та учасників протягом трьох днів роботи виставки чекають профільні семінари щодо впровадження системи супутникового моніторингу земель, підвищення прибутковості аграрного бізнесу, термомодернізації та різноманітні майстер-класи.

Організатор виставки – Запорізька торгово-промислова палата – представила широкий спектр заходів у рамках участі в міжнародних проектах «EU4Business», ПРОМІС, GIZ, проекту Міжнародного Торгового Центру ІТС. Цього року на аграріїв, переробників продукції чекають практичні тренінги, навчальні курси щодо експорту, сертифікації продукції, стандартів якості, ІТ-технологій, а також спеціалізовані форуми, програми стажування за кордоном, консалтингові послуги. За анонсами заходів можна стежити на сайті www.cci.zp.ua.

Пропозиції від проектування – до переробки врожаю
Широка тематична розгалуженість виставки дозволила максимально збільшити шанси учасників та відвідувачів на пошук партнерів, налагодження кооперації між будівельниками, аграріями, переробниками продукції. Зокрема, серед учасників Запорізького регіону є компанії найрізноманітнішого профілю, що разом можуть складати один ефективний виробничий ланцюг. У їх числі – компанія «Астра» - агробудівельний альянс, Всеукраїнський науковий інститут селекції-Південь – розробник наукоємних технологій селекції рослин, «Запоріжпроект» - виконавець повного комплексу проектних робіт, «Капіталпромресурс» - виробник унікальної сівалки для посіву за No-till та класичною технологією, «Чистий продукт» - виробник агропродукції та професійний консультант, «Органіка України» - електронна зернова біржа, «БекасАгроХім», «Інагротех», «Насіння Запоріжжя», «Сади України» - насіння та засоби захисту рослин та інші.
Якісні будівельні технології і матеріали на виставці представляють Світловодський завод швидкомонтованих будівель, ТОВ «Модерн-ХХІ», виробничо-торговельний дім «Будкамінь», Новоолександрівський цегельний завод, «DM-STELLA», «Арлед» та багато інших.

Сучасні тенденції
Успішний розвиток аграрного сектору складно уявити без використання інноваційних підходів у виробництві, що дозволяють впроваджувати сучасні технології. Зокрема, учасник виставки компанія «Стирфарм» презентує обладнання для розвитку точного землеробства.
Комплекс робіт для використання альтернативної енергетики, енергозбереження аграріям пропонують компанії «Теплостар», «Зелена система», «Термотехнології», підприємство «Агрістар» - проект «під ключ» у сфері дощувального зрошення.

Режим роботи виставки:
12-13 лютого з 10.00 до 17.30
14 лютого з 10.00 до 15.00
З більш детальною інформацією про виставку та програмою заходів можна ознайомитися на сайті: www.expo.zp.ua

Оргкомітет виставки:
(061) 213-50-26, (050) 487-59-61
Прес-центр: (050) 600-46-81

Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП