Таможенный брокер

Новости

Новий рік – нові можливості

123 січня у Запорізькій торгово-промисловій палаті відбувся перший у 2019 році семінар для компаній аграрної та переробної галузей. Понад 50 учасників - запорізькі виробники фруктів, овочів, малі харчові підприємства з переробки агропродукції - познайомилися з можливостями проекту ІТС для виробників плодоовочевої продукції південних регіонів України. Освітній захід відкрив роботу Проекту Міжнародного Торгового Центру (ІТС) у Запорізькому регіоні. До цього часу – працював тільки у Херсонській, Миколаївській та Одеській областях.

Національний менеджер проекту ІТС Альона Коломойцева акцентувала увагу на трьох головних учасниках проекту: це виробники плодоовочевої продукції, переробні підприємства та бізнес-асоціації.

Запорізька торгово-промислова палата розпочала співпрацю з проектом ще до його офіційного старту у регіоні. Експерти ІТС виступали на спеціалізованих форумах, компанії-члени палати ставали учасниками бізнес-місій.

Національний консультант проекту Владислав Фалєєв зазначає, що головний критерій успішної участі у проекті – це бажання бізнесу змінюватися, адаптуватися до міжнародних стандартів, представленість на міжнародних виставках.

Головна мета – допомогти малим і середнім виробникам та переробникам свіжих овочів і фруктів підвищити конкурентоспроможність, інтегруватися в національні та глобальні ланцюжки створення доданої вартості, відкрити доступ до нових ринків з фокусом на ринки ЄС. Проект фінансується Посольством Швеції в Україні та реалізується ІТС у тісній співпраці з національними партнерами проекту.

Під час заходу надані практичні рекомендації, експортні знання, необхідні для виходу на цільові ринки, зокрема – ЄС. У програмі – дослідження зовнішніх ринків з метою просування на них продукції, використання онлайн - інструментів ІТС під час аналізу збуту продукції, дослідження та практичні рекомендації готовності підприємства до експорту, можливості проекту ІТС на допомогу малим та середнім підприємствам плодоовочевої галузі.

24 січня семінар продовжиться у режимі індивідуальних консультацій для аграріїв.

Запорізький Міжнародний Інвестиційний Форум
Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП