Таможенный брокер

Новости

Від розуміння засад маркетингу - до конкурентоздатності в онлайн середовищі

1У Запорізькій торгово-промисловій палаті завершився чотириденний тренінг «Going digital» для жінок-підприємців: від основ маркетингу до просування бізнесу в он-лайні. Захід був організований Центром інформаційної підтримки бізнесу м. Запоріжжя за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи EU4Business. Тренери курсу: засновник агенції цифрового маркетингу UAMASTER Євген Шевченко та  фахівець у галузі маркетингу та інтернет-реклами, керівник освітнього проекту i-Marketing Станіслав Матюшенко.

Курс допоміг зрозуміти, що таке маркетинг і як він працює на практиці (зокрема, його он-лайн напрямок), а також, як застосувати теорію для конкретного напрямку бізнесу за допомогою таких інструментів як веб-сайти, соціальні мережі та електронна пошта.

Тренери навчали успішно позиціонувати та продавати свої послуги чи товари в Інтернеті за допомогою як теоретичних, так і практичних занять.

Станіслав Матюшенко зазначив: «Digital-інструментів дуже багато, це і  пошукова реклама, і соціальні мережі, і онлайн-маркетинг. Тренінг допоможе систематизувати всі ці знання та підкаже, де черпати знання та як розвиватися у цій сфері  подальшій діяльності».

Інтенсивна програма курсу, зокрема, включала в себе такі важливі теми, як огляд інструментів та методологій досліджень цільової аудиторії, розробку креативної концепції для бізнесу, пошукова оптимізація сайту, особливості просування локального та глобального бізнесу в онлайні, e-mail-маркетинг та основні принципи його оптимізації.

Тренінг проходив у два етапи. На завершення курсу кожен з учасників презентував власний проект-домашнє завдання «Стратегія просування власного бізнесу в онлайні» та отримав індивідуальні рекомендації від тренерів.

Запорізький Міжнародний Інвестиційний Форум
Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
tppbizedu4
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43 

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП