Таможенный брокер

Новости

Презентація міжнародного проекту з мобілізації громад

12312314 грудня у Запорізькій торгово-промисловій палаті відбудеться презентація Проекту «Просування прав людини та ґендерної рівності за допомогою мобілізації громад задля розширення можливостей» за участі представників Українського жіночого фонду, ООН Жінки, обласної адміністрації та представників задіяних об’єднаних територіальних громад. Проект розпочинає свою роботу у Запорізькій, Донецькій та Луганській областях   .

Реалізовується Українським жіночим фондом за підтримки Європейського Союзу та урядів Норвегії і Данії у співпраці з обласними та місцевими органами влади та місцевого самоврядування і триватиме 3 роки.

Протягом 2016-2018 років Український жіночий фонд спільно зі структурою ООН Жінки, Програмою розвитку ООН та за фінансування Європейського Союзу реалізовували компонент з впровадження підходу «мобілізації громад для розширення можливостей» (Community Mobilization for Empowerment) у Луганській та Донецькій областях.

Завдяки проекту, у 20 громадах цих областей були створені 58 ініціативних груп, які активно займалися визначенням пріоритетних проблем громад та співпрацювали і зараз продовжують співпрацювати з владою над їхнім вирішенням. Протягом 19 місяців ініціативними групами було складено профілі громад та реалізовано 36 проектів вартістю понад 5 млн грн.

Враховуючи успішність проекту, було прийнято рішення продовжити запровадження підходу з мобілізації громад та розширити географію проекту на Запорізьку область. Спільно з обласною державною адміністрацією було визначено громади, де працюватиме Проект – Біленьківська, Комишуваська, Остриківська, Комиш-Зорянська та Гірсівська об’єднані територіальні громади.

Запрошуємо Вас 14 грудня на презентацію Проекту за участі представників Українського жіночого фонду, ООН Жінки, обласної адміністрації та представників задіяних об’єднаних територіальних громад.

Місце проведення: м. Запоріжжя, бульвар Центральний 4, Торгово-промислова палата, велика конференц-зала, 2 поверх. Початок об 11:00.

Докладніша інформація за телефоном 067-290-55-01 (Микола) або електронною поштою Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..

Проект «Просування прав людини та ґендерної рівності за допомогою мобілізації громад задля розширення можливостей» впроваджується Українським жіночим фондом в рамках наступних проектів Структури ООН Жінки: «Побудова демократичного, мирного та ґендерно рівноправного суспільства в Україні», «Ґендерна рівність у реформах децентралізації та правоохоронної діяльності», а також Об’єднаної програми ООН Жінки, Програми розвитку ООН, Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН, Фонду народонаселення ООН "Підтримка Євросоюзу на Сході України - відновлення, встановлення миру та управління", що фінансується Європейським Союзом.

Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП