Таможенный брокер

Новости

Запорізькі аграрії вдосконалили експортні знання

17 грудня за підтримки Запорізької торгово-промислової палати відбувся експортний тренінг проекту «Агроторгівля України» Федерального Міністерства продовольства і сільського господарства Німеччини. Як зазначив на початку зустрічі президент Запорізької ТПП Володимир Шамілов, цей захід став логічним продовженням діяльності Палати, спрямованої на допомогу бізнесу у підготовці до виходу на нові міжнародні ринки. Цього разу у фокусі уваги – експортна діяльність запорізьких аграріїв.

Приємним підтвердженням ефективної роботи Запорізької ТПП у цьому напрямку стала Відзнака Міністерства аграрної політики та продовольства України «За високі досягнення у професійній діяльності, сумлінну працю та вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу». Почесну нагороду для колективу Запорізької торгово-промислової палати на початку заходу вручив директор департаменту  агропромислового розвитку Запорізької облдержадміністрації Андрій Поляков.

Після вітальної частини тренінг стартував з виступів експертів Проекту та представників Міністерства аграрної політики та продовольства України, департаменту агропромислового розвитку Запорізької облдержадміністрації та Запорізької торгово-промислової палати. Представникам малого та середнього бізнесу надали інформацію про джерела регуляторної та маркетингової інформації, особливості аналізу й оцінки експортної готовності, основи бізнес-планування для агропідприємств, а також практичні кейси з прорахування вашого продукту та його ефективності.

Національний експерт проекту «Агроторгівля України» Анастасія Білич розповідає, що, зокрема, тренінг відповідає запитам запорізьких сільгоспвиробників дізнатися більше про тренди споживання нішевої, органічної продукції у світі, краще зрозуміти ефективні маркетингові заходи. Перший блок заходу був присвячений теоретичним питанням та он-лайн платформам, що допомагають вивчати ринок, другий – допоміг фермерам розібратися  питаннях аналізу ринків, оптимальності виходу з тим або іншим продуктом.

Зокрема, експерти приділили увагу оцінці експортної готовності, бізнес-плануванню – як необхідному кроку для прийнятті рішень. Цікаві практичні кейси допомогли аграріям навчитися рахувати рентабельність продажів.

Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП