Таможенный брокер

Новости

На «StartUp Fest» нагородили авторів найкращих бізнес-ідей

11 грудня у виставковому центрі «Козак Палац» відбулося нагородження переможців конкурсу стартапів на першому фестивалі бізнес-ідей «StartUp Fest».

Перемогу отримала Вікторія Кутик з проектом  «Зелена країна». Вікторія презентувала на конкурсі ідею сонячного біо-вегетарію. Це теплиця, але замкнутого типу, конструкція якої дозволяє збирати максимальну кількість сонячної енергії. В таких умовах за допомогою фіто-лампового обладнання можна вирощувати рослини для ресторанів, готелів, офісів або навчальних закладів.

Друге місце завоювали представники ЗНТУ з проектом «Sun Box – реальна віртуальність». Цей стартап може допомогти у підготовці операторів важкого виробництва. Стартапери мріють про систему віртуальної реальності, за допомогою якої студенти зможуть безпечно та без ризику підготуватись до майбутньої професії.

Трете місце посіла команда проекту «Садиба зеленого туризму». Цей стартап присвячений проблемам доступного відпочинку для людей з обмеженими можливостями. Стартапери пропонують духовне та психологічне розвантаження з арттерапією, екоквестами, майстер-класами, тренінгами, національною кухнею.

Всі фіналісти отримали грошові винагороди на розвиток власних бізнес-ідей. Інші учасники також не залишились без подарунків. Усі стартапери були нагороджені сертифікатами та подарунками від партнерів і можливість відвідати лекцію Investment Business School. Команда «Sun Box» отримала додатковий бонус — сертифікат на трьохмісячне навчання. Загалом заявки на участь у конкурсі надійшли від понад 50 учасників із Запоріжжя, Києва, Кривого Рогу, Мелітополя, Одеси. Це ідеї для бізнесу у сфері АПК, переробки продукції, бджільництва, дизайну, смарт-технологій, туризму, оздоровлення та багато інших.

Протягом двох днів учасники мали можливість вдосконалити власні проекти за участю авторитетних експертів та презентувати їх перед гостями «StartUp Fest».

Стартував же фестиваль 30 листопада з інтерактивної лекції «10 правил успішного стартапа» від провідних стартаперів України. У їх числі – засновник стартапу «BIOsens» Андрій Карп’к. Нещодавно він разом з командою отримав перемогу в інтерконтинентальній битві стартапів у Сан-Франциско:

«Ми займаємось розробкою експрес-методів діагностики безпечності продуктів харчування. Сьогодні, щоб провести діагностику наявності пестицидів та важких металів в продуктах харчування, треба проби відправляти в лабораторії, а це займає багато часу. Наша команда працює над девайсом, що допоможе зробити це швидко, в польових умовах, без участі експертів. Ще до кінця наш продукт не завершений, адже наша команда працює лише на ентузіазмі. За останній час набили собі багато шишек та в принципі з цим досвідом приїхали сьогодні, щоб поділитися. У нас є талановита молодь, багато ідей, але їм не вистачає таких елементів, як зробити гарну презентацію, як продати ідею, та саме такі заходи допомагають у цьому»

Познайомитися з авторами успішних бізнес-історій можна було і на виставці, що відбулася під час «StartUp Fest». В експозиційній залі презентували діючі стартапи, бізнес-інкубатори на базі вищих навчальних закладів, коворкінги, антикафе, фінансові установи.  Окремий розділ виставки був присвячений міжнародним проектам ЄБРР, ПРОМІС, Erasmus, EEN – на стендах можна буде отримати консультацію та інформацію про програми підтримки підприємців-початківців та діючого МСБ.

У числі проектів, представлених на виставці, переважали інноваційні технології та екологічні ідеї. Зокрема, демонстрували конструктор із екологічно чистого матеріалу, інтерактивне дзеркало, системи безпеки та обліку підприємства, роботизовані технології, 3D-друк.
Запорізький Міжнародний Інвестиційний Форум
Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
tppbizedu4
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43 

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП