23542351

Таможенный брокер

Новости

Going Digital: Тренінг, що навчить вас практичним інструментам цифрового маркетингу

ГОИН ДИДЖИТАЛ1
Від розуміння засад маркетингу - до конкурентоздатності в он-лайн середовищі та залучення клієнтів в Інтернеті.
Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Запоріжжя, оснований на базі Запорізької торгово-промислової палати, запрошує на чотириденний курс Going digital, який буде проводитися в Запоріжжі 06-07 та 20 – 21 грудня 2018 року в Запорізькій ТПП (м. Запоріжжя, бульвар Центральний,4). Тренінг проходить за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи EU4Business.
Курс дає чітке розуміння того, що таке маркетинг і як він працює на практиці (зокрема, його он-лайн напрямок), а також того, як застосувати теорію саме до Вашої сфери за допомогою таких інструментів як веб-сайти, соціальні мережі та електронна пошта. Цей курс допоможе Вам успішно позиціонувати та продавати свої послуги чи товари в Інтернеті.
За 4 дні навчання Ви опануєте:
•    Концепція маркетингу як підґрунтя для будь-якої онлайн активності
•    Різні аспекти маркетингу та які сфери Вашого бізнесу можуть отримати вигоду від онлайн присутності
•    Поняття онлайн-маркетингу, його особливості та наявні інструменти для онлайн-просування
•    Що таке соціальні медіа та як вони можуть допомогти Вашому бізнесу
•    Найкращі рішення соціальних медіа для різних видів бізнесу
•    Варіанти, переваги та недоліки імейл-просування
•    Варіанти, переваги та недоліки вебсайтів з різними технологічними базами
•    Як просувати Ваш вебсайт
•    Розробка онлайн-маркетингового плану та/чи онлайн-маркетингової стратегії для Вашого бізнесу
Курс спеціально розроблено для жінок-підприємців. Курс складається із двох навчальних сесій, по два дні кожна, з перервою між ними. У Вас буде час для застосування на практиці знань, отриманих під час першої сесії, та підготувати питання до другої. Відповідно, Вам не доведеться залишати свій бізнес надовго. У той час як перша сесія концентрується на маркетингу в цілому, його важливості та як вивести бізнес в інтернет, друга (яка є доповненням) концентрується на практичних інструментах онлайн-маркетингу (у т.ч. електронна розсилка, соціальний мережевий маркетинг, веб-сайт та ін.).
Курс ґрунтується на передових міжнародних практиках цифрового маркетингу та широкому колі експертних знань. Курс є інтерактивним і включає в себе практичні вправи та приклади з життя, та проводить Вас через концепції сучасного маркетингу та їх найкраще використання у цифровому маркетингу. Викладачами є досвідчені маркетингові спеціалісти та інтернет-експерти, які розуміються на впливі цифрового маркетингу на бізнес.
Тренерами виступають Євген Шевченко та Станіслав Матюшенко.
Євген Шевченко – засновник Digital агенції UAMASTER. За 14 років роботи агенція реалізувала понад 5000 проектів для 850 клієнтів з 20 країн. Серед клієнтів - Cisco, Coca-Cola, Colin's, Dell, Epson, International Ukrainian Airlines, Hipp, Microsoft, Veka, Royal Canin, Ravak, Rowenta, Samsung, Starladder, Tefal, Yves Roscher, Caparol, Sniezka. В 2014 році UAMASTER став переможцем всесвітнього конкурсу серед рекламних агенцій - Google Partners All Stars Worldwide Competition. Євген викладає інтернет-маркетинг на MBA-програмах в MIM Київ, запрошений лектор в Міжнародному Інституті Бізнесу.
Станіслав Матюшенко – фахівець з досвідом 10 років в маркетингу та інтернет-рекламі. Керівник освітнього проекту i-Marketing. Більше п’яти років працював в провідних інтернет-агенціях та веб-студіях. Близько шести років викладає на курсах по інтернет-маркетингу, спікер та організатор профільних конференцій.
Вартість участі у тренінгу «Going Digital» складає 3100 гривень за 1 учасника; у вартість навчання входять роздаткові навчальні матеріали, а також легкі сніданки, кава-паузи, обіди. Курс викладається українською мовою.
Для участі у тренінгу необхідно заповнити онлайн-заявку за посиланням https://form.jotformeu.com/83222494992364  не пізніше 04 грудня 2018 року. Поспішайте реєструватися, адже кількість місць обмежена.
За додатковою інформацією звертайтеся на електронну пошту Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. або телефонуйте за номером +380504560748.
Запорізький Міжнародний Інвестиційний Форум
Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
tppbizedu4
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43 

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП

 

 

 

 

 

 

Rss Feed Cci.zp.ua