Таможенный брокер

Новости

Центр підтримки експорту: чекаємо на відкриття!

P1010711Залишається менше місяця до відкриття Центру підтримки експорту у Запорізькій торгово-промисловій палаті. Проект реалізовано у партнерстві з Агенцією регіонального розвитку Запорізької області за сприяння Проекту ПРОМІС. Знаннями та набутим досвідом експерти ЗТПП та спеціально запрошені консультанти планують ділитися з бізнесом у трьох головних напрямках.

По-перше, створити майданчик для інформаційної підтримки малого та середнього бізнесу щодо необхідних умов та процедур для експорту їх продукції на зовнішні ринки.

По-друге, надати базові навички МСБ сектору щодо практичних аспектів ведення ЗЕД та розробити видання-помічник – «Абетку експортера».

По-третє, навчити персонал компаній, вдосконалити їх навички та здійснити супровід МСБ у сфері розміщення комерційних пропозицій та подальшій ефективній маркетинговій діяльності на електронних торгових майданчиках.

Вже у вересні освітню роботу Центру з підвищення конкурентоспроможності бізнесу відкриє тренінг «Експортні операції: крок за кроком». Для максимальної ефективності заходу організатори підготували анкету-опитування, яка допоможе краще визначити потреби та компетенції учасників.

Запрошуємо всіх зацікавлених взяти участь в анкетуванні! Результати будуть використані для підготовки програми тренінгу.

АНКЕТА

За анонсами заходів та пропозиціями від Центру підтримки експорту стежте на сайті Запорізької торгово-промислової палати www.cci.zp.ua.

 

Реалізація проекту «Cтворення постійно діючого Центру Підтримки Експорту» в м. Запоріжжя стала можливою за фінансування Уряду Канади через Фонд підтримки ініціатив з демократичного врядування та розвитку проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Зміст публікації є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті www.pleddg.org.ua.

нгегг

Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП