Таможенный брокер

Новости

Запорізькі енергоменеджери вивчають сучасні інструменти моніторингу

125-26 квітня у Запорізькій торгово-промисловій палаті відбувається семінар-тренінг "Інструменти енергоменеджменту. Автоматизовані системи обліку, наступний крок - розумні мережі". Освітній захід проходить за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи EU4Business. Організатор - Центр підтримки бізнесу м. Запоріжжя, оснований на базі Запорізької торгово-промислової палати.

Курс представлений експертом, головою «Експертної платформи з енергоефективності» Ігорем Черкашиним:

- Один із інструментів енергетичного менеджменту – моніторинг споживання енергоресурсів. Його реалізація сьогодні не надає повної картини. Моніторинг має бути автоматизований – це беззаперечно.

Тренінг спрямований на те, щоб пояснити переваги автоматизованого моніторингу, продемонструвати приклади його запровадження із світового досвіду, акцентувати увагу на вдалому підборі необхідного обладнання – приладів обліку, програмного забезпечення: на що слід звертати увагу, які завдання перед собою ставити.

Практична реалізація отриманих під час тренінгу знань має допомогти вдосконалити служби енергоменеджменту на підприємствах малого та середнього бізнесу.

Дводенний семінар-тренінг спеціально розроблений для підприємств МСБ щодо навчання навичкам аналізу і підбору обладнання та програмного забезпечення для побудови системи автоматизованого обліку енергоресурсів, використанню інструментів для енергоменеджменту на підприємствах, аналізу вибору тарифних планів при споживанні енергоресурсів в залежності від виду об'єкта.

Під час тренінгу учасники опанують навички оцінки доцільності побудови тієї чи іншої структури системи моніторингу в залежності від завдань бізнесу, матимуть змогу отримати індивідуальні консультації від тренера.

Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП