Таможенный брокер

Новости

Тренінг "Інструменти енергоменеджменту. Автоматизовані системи обліку"

25 26квітняТренінг "Інструменти енергоменеджменту. Автоматизовані системи обліку, наступний крок - розумні мережі" це дводенний семінар-тренінг спеціально розроблений для підприємств МСБ щодо навчання навичкам аналізу і підбору обладнання та програмного забезпечення для побудови системи автоматизованого обліку енергоресурсів, використанню інструментів для енергоменеджменту на підприємствах, аналізу вибору тарифних планів при споживанні енергоресурсів в залежності від виду об'єкта. Тренінг проходить за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи EU4Business.

Під час тренінгу учасники опанують навички оцінки доцільності побудови тієї чи іншої структури системи моніторингу в залежності від завдань бізнесу.

Практична цінність тренінгу полягатиме в придбанні навичок перспективного планування розвитку сучасних інструментів енергоменеджменту підприємств.

У своєму бізнесі учасники зможуть оцінити рівень системи моніторингу споживанні енергоресурсів підприємства в порівнянні з сучасними і перспективними вимогами.

Впродовж 6 місяців після тренінгу є можливість провести аналіз системи моніторингу споживання енергоресурсів, взаємодію служб і підрозділів підприємства по її використанню, підготувати технічне завдання для поліпшення або створення сучасної системи моніторингу.

Курс є дуже інтерактивним та багатим на обговорення, має акценти на практичні інструменти, які слід застосовувати до вашого бізнесу. Кожен розділ складатиметься з поєднання інформаційних матеріалів та практичних вправ, щоб допомогти учасникам розробити як стратегію автоматизації обліку енергоресурсів, так і план дій, який відповідає їх бізнес-стратегії та цілям.

Познайомтеся зі своїм тренером

123123

Черкашин Ігор Юрійович, координатор ГО "Експертна платформа з енергоефективності",

- Екс-головний державний інспектор з енергозбереження України - Начальник Державної інспекції з енергозбереження,

- Співзасновник Всеукраїнського громадського об’єднання “Вища рада енергоаудиторів і енергоменеджерів України“,

- Task Leader on Energy Management – UNDP-GEF Progect EEPB

 

Вартість участі в тренінгу «Інструменти енергоменеджменту. Автоматизовані системи обліку, наступний крок - розумні мережі» становить 1700 гривень за 1 учасника; в вартість навчання входять інформаційні навчальні матеріали, а також кава-паузи, обіди. Учасники тренінгу оплачують транспортні витрати і витрати по проживанню самостійно. Курс викладається російською мовою.

Для участі у тренінгу необхідно заповнити онлайн-заявку за посиланням https://form.jotformeu.com/80733050125344 не пізніше 20 квітня 2018 року.

Поспішайте реєструватися, адже кількість місць обмежена. За додатковою інформацією звертайтеся по електронній пошті Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
або по телефону +38 061 233-11-72. 

 

Запорізький Міжнародний Інвестиційний Форум
Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП