Таможенный брокер

Новости

Вдалий експорт до ЄС починається з європейських стандартів

1 Medium30 січня у Запорізькій торгово-промисловій палаті відбувся семінар-презентація для підприємств машинобудівної галузі сектору агропромислового комплексу регіону. Захід став частиною Проекту щодо сприяння збільшенню можливостей для експорту українських підприємств до Європейського Союзу, який реалізується за підтримки Good Governance Fund Уряду Великої Британії. Активний учасник проекту – Запорізька ТПП.

Головний спікер зустрічі – Марк Геллєр, який має більш ніж 25-річний досвід підтримки урядів, організацій з підтримки бізнесу та компаній у виході на ринки ЄС, розповідає:

- Ми допомагаємо компаніям експортувати до ЄС. Основне завдання, що передує цьому, - відповідати всім вимогам європейського законодавства. Для цього проекту ми обрали сектор агропромислового машинобудування – як один із найперспективніших. Допоможуть у цьому і наші партнери – Британська асоціація сільгоспмашинобудування, що буде консультувати українські компанії.

Сьогоднішній семінар ми розглядаємо як відправну точку, початок роботи для досягнення мети – відповідності продукції європейським нормам і відповідно – можливостям виходу на європейські ринки. Ми надамо компаніям загальну інформацію та продовжимо спільну роботу під час наступних візитів до Запоріжжя. Дуже вдячні Запорізькій ТПП, яка працює у цьому проекті та допомагає компаніям!

Перехід до європейських стандартів та процесів якості потребує неабияких зусиль для самих компаній. Але тільки так можна досягти результату – виходу на ринки ЄС, - наголошує експерт.

Про це мова йшла під час зустрічі пана Геллєра та координатора проекту у Запорізькому регіоні Андрія Кузьменко з президентом Запорізької торгово-промислової палати Володимиром Шаміловим.

Обидві сторони зацікавлені у розвитку партнерства та обміну досвідом між українськими та зарубіжними спеціалістами машинобудівної галузі АПК.

Тим часом реалізація проекту не планує обмежуватися одним галузевим пріоритетом, а має реалізовуватися і в інших секторах виробництва. У цьому – важлива роль Запорізької ТПП, що об’єднує регіональний бізнес.

Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП