Таможенный брокер

Новости

«Export Day: Діалог»: зустріч бізнесу і влади у Запоріжжі

Export Day21 листопада у Запоріжжі відбувся «Export Day: Діалог», організований Офісом з просування експорту за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні та під головуванням Торгового представника – Заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України Наталії Микольської.

У діалозі також взяли участь заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко, керівники профільних департаментів облдержадміністрації, Офісу з просування експорту, Запорізької торгово-промислової палати.

Звертаючись до присутніх, президент Запорізької ТПП Володимир Шамілов перш за все подякував керівникам компаній – експортерів за участь у даному заході та активну позицію.

Запорізька торгово-промислова палата вже не раз мала честь виступати партнером Офісу з просування експорту, проектів ОБСЄ в організації зустрічей, конференцій. Наразі щодо запропонованої експортної тематики Палата пропонує бізнесу знайомитися з найближчими заходами на сайті організації, підвищувати свої компетенції та знання.

У рамках експортного дня відбулося засідання ради з просування експорту при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України, на якому напрацювано спільно з бізнесом рішення щодо розвитку експортного потенціалу.

Крім цього, під час освітнього семінару «Інструменти розвитку експорту: актуальні можливості. Дискусія та обговорення» експортерам презентовано найбільш актуальну інформацію про експортні можливості до ЄС, зон вільної торгівлі, генералізованих систем преференцій, міжнародних державних публічних закупівель, а також європейської мережі підприємств EEN.

Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП