Таможенный брокер

Новости

У ВЦ «Козак-Палац» - щорічний «Ярмарок освіти»

19 листопада, у День української писемності та мови, у виставковому центрі «Козак-Палац» відкрила роботу щорічна спеціалізована виставка «ЯРМАРОК ОСВІТИ». Захід організований Запорізькою торгово-промисловою палатою за підтримки Департаментів освіти і науки Запорізької облдержадміністрації, Запорізької міської ради.

«Ярмарок освіти», що об’єднує цього року 19-ту спеціалізовану виставку навчальних закладів «Абітурієнт» та 8-му спеціалізовану виставку «Освіта за кордоном», є помічником не тільки для випускників та їх батьків, але й для спеціалістів, що прагнуть підвищувати рівень кваліфікації в Україні та за кордоном, а також для всіх учасників освітнього ринку - як майданчик для обміну досвідом та здобуття нових професійних знань.

У заході беруть участь більше 50 закладів освіти. Це вищі навчальні заклади всіх рівнів акредитації: ліцеї, коледжі, інститути, академії, університети, лінгвістичні центри, до уваги відвідувачів - пропозиції щодо освіти за кордоном, мовних та інших спеціалізованих курсів.

Широкий спектр освітніх послуг, представлених на ярмарку, демонструє і програма зустрічей та майстер-класів, що охоплює найрізноманітніші теми: від обрання дитиною майбутнього професійного шляху – до сучасної бізнес-освіти для тих, хто вже відбувся у професії. Так, керівники та спеціалісти компаній можуть дізнатися про корисні та актуальні напрямки бізнес-освіти, підвищення кваліфікації на стенді навчального центру «ТПП-Академія» Запорізької торгово-промислової палати, а також – мовні курси, запорізько-чеські, польські освітні проекти.

Та все ж таки, особлива увага приділена старшокласникам. Адже в одному виставковому залі майбутні абітурієнти можуть поспілкуватися з керівництвом, викладачами та студентами вищих навчальних закладів Запорізького та інших регіонів. У їх числі - Запорізький національний університет, Запорізький національний технічний університет, Запорізький державний медичний університет, Запорізька державна інженерна академія, Класичний приватний університет. До «Козак-Палац» завітали авторитетні освітні заклади Дніпра, Одеси, Харкова, Черкас. Зокрема, Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ, Національний аерокосмічний університет ім. М. Є. Жуковського «ХАІ», НТУ «Харківський політехнічний інститут», Національний фармацевтичний університет, Одеська національна академія харчових технологій, Харківська державна зооветеринарна академія, Черкаський інститут пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля.

Дізнатися більше про сучасні спеціальності – теж можна на виставці. Наприклад, окрему експозицію представляє кафедра дизайну ЗНТУ, що презентує підготовку за напрямом промисловий дизайн. Студенти освоюють навички проектування промислових виробів, побутових речей, засобів транспорту за допомогою затребуваної сьогодні тривимірної графіки 3-d.

Серед постійних учасників – Запорізький обласний центр зайнятості, який інформує про професії, що можна набути за сприянням служби зайнятості, надає корисні відомості щодо профнавчання та працевлаштування.

Традиційно під час «Ярмарку освіти» широко представлені творчі експозиції закладів професійно-технічної освіти. Майбутні кухарі, перукарі, візажисти та флористи запросять відвідувачів до участі в майстер-класах, у програмі – виступи творчих колективів.

Режим роботи виставки:

9, 10 листопада: 10.00 – 17.00

11 листопада: 10.00 – 15.00

З програмою заходу можна ознайомитися на  сайті: www.expo.zp.ua

Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП