Таможенный брокер

Новости

Будівництво, енергозбереження та інші перспективні напрямки розвитку бізнесу презентують у ВЦ «Козак-Палац»

IMG 20171011 123908 HDR Small11 жовтня у виставковому центрі «Козак-Палац» відкрили роботу спеціалізовані виставки та експозиції, організовані Запорізькою торгово-промисловою палатою за підтримки Запорізької облдержадміністрації, Запорізької обласної ради, Запорізької міської ради, профільних відомств та асоціацій.

Основні тематичні напрямки – експозиції підприємств у сфері будівництва та енергозбереження, біржа аутсорсингу та субконтрактингу - для сприяння співпраці малого та середнього бізнесу з великими підприємствами, комунальними закладами та громадами. Налагодити тісну співпрацю з бізнесом, залучити нових інвесторів допоможуть презентаційно-інформаційні стенди Запорізької області та провідних об’єднаних територіальних громад.

Втілення енергозберігаючих технологій є ключовим напрямком у розвитку сучасної України. Пріоритетним завданням є переоснащення підприємств новим обладнанням, модернізація ЖКГ, виховання в населення заощадливого відношення до енергетичних ресурсів.

Учасники 14-ї спеціалізованої виставки «БУДІВНИЦТВО ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ» - українські виробники та представники закордонних торгових марок - пропонують до уваги фахівців галузі широкий спектр інноваційних рішень та технологій.

Основні розділи виставки: сучасні системи енергозбереження, системи опалення, альтернативна енергетика, енергоощадні технології у будівництві, благоустрій.

Серед постійних учасників - Запорізький домобудівний комбінат (входить до групи компаній «Рассвет»). Цього року акцентує увагу відвідувачів виставки на таких основних аспектах своєї діяльності: максимальне запровадження нових енергозберігаючих технологій у будівництві житлових будинків, у партнерстві з Фондом сприяння молодіжному житловому будівництву – надання економних пільгових кредитів, у співпраці з банками – іпотечне кредитування.

Компанія «Токмак Солар Енерджі» - декілька років тому стала відома широкій громадськості регіону завдяки тому, що першою відкрила у Запорізькій області сонячну електростанцію. Це дало можливість не тільки отримати додаткове екологічно чисте джерело енергії, але й створити нові робочі місця. Виробництво компанії, засноване на передових технологіях є не тільки високоефективним, але й екологічно чистим.

Запорізька компанія «Термотехнології» - популяризує та демонструє на практиці комплексний підхід до реалізації енергозберігаючих заходів на підприємствах.

Також у числі учасників – запорізькі компанії «Теплостар», «Зелена система», «Харвест Індустріалес», «Good Roof», «DM-STELLA», «Аісс Груп», «Аква імперія» та багато інших.

Інформаційний стенд Запорізької області презентує інвестиційний потенціал регіону. Відвідувачі зможуть ознайомитися з інтерактивною картою Запорізької області, де представлена детальна інформація щодо реалізованих та перспективних інвестиційних проектів на  території області, відомості щодо об’єднаних територіальних громад регіону, головні інфраструктурні проекти та транспортне сполучення.

Окремі експозиції об’єднаних територіальних громад представляють більш ніж 20 нещодавно створених ОТГ. Які інвестиційні проекти реалізовані, чим пишаються громади, якої бізнес-співпраці потребують, у чому вбачають найбільший потенціал розвитку свого регіону, - про все це можна дізнатися зі спеціальних інформаційних стендів та напряму - поспілкувавшись з їх представниками.

«Біржа субконтрактингу та аутсорсингу» працює на стенді міста Запоріжжя. Проект реалізований Запорізькою міською владою.

Продукцію власного виробництва представляють запорізькі компанії, що працюють у сфері будівництва та енергозбереження, поліграфії, інжинірингу. Спеціалізована експозиція сприяє участі малого та середнього бізнесу у реалізації інфраструктурних проектів територіальних громад, комунальних установ на засадах аутсорсингу та субконтрактингу.

У числі учасників:

«ОПТІМА-КОМПЛЕКС» - пріоритетний напрямок діяльності – розробка проектів та реалізація систем оповіщення населення у надзвичайних ситуаціях.

«ІНТЕР-М» - презентує широкий спектр поліграфічних послуг для бізнесу.

Екотехнологічна компанія «ГРАНІК» - надає послуги зі збору та вивезення відходів у м. Запоріжжя вже більше 15 років, співпрацює як з комунальними підприємствами, так і промисловими компаніями.

«ПРОВІТЕРМ» - презентує проект поступового переходу системи опалення у місті на відновлювані джерела енергії.

Компанія «ЕНЕРГИЯ-СВАРКА» - більше 20 років на ринку зварювального обладнання. Співпрацює з більш ніж 70 підприємствами по всій України. Обладнання запорізької компанії встановлено на виробництвах у Чехії, Польщі, Молдові.

12 жовтня учасники спеціалізованих експозицій планують взяти участь у Другому міжнародному форумі InCo Forum, присвяченому актуальним питанням кооперації об’єднаних територіальних громад і бізнесу. Цього року до ВЦ «Козак-Палац» планують завітають представники близько 50 країн світу, серед них – 27 Надзвичайних та Повноважних Послів в Україні Болгарії, Грузії, Казахстана, ОАЕ, Узбекистана, Хорватії, Чорногорії та багатьох інших країн, представництва ЄС в Україні. Спікери форуму – 43 авторитетних українських та зарубіжних експертів з питань децентралізації, енергоефективності, бізнес-стратегій, представники міжнародних донорських організацій ПРООН, USAID, U-LEAD, Фонд «Відродження», GIZ (Німеччина). 

Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП