Таможенный брокер

Новости

Запорізька ТПП вітає підприємців з професійним святом!

1 SmallУ першу неділю вересня професійне свято відзначають українські підприємці. Напередодні відбулося розширене засідання Запорізької обласної координаційної ради з питань розвитку підприємництва. У заході взяв участь президент Запорізької торгово-промислової палати Володимир Шамілов. З нагоди свята, за високий професіоналізм, активну підтримку палатівського руху почесними відзнаками ЗТПП «Могутність краю» нагороджені ТОВ «СПП Лана» та ТОВ «Югсталь».

Компанія «СПП Лана» - затребуваний на ринку Україна та за його межами виробник продукції рослинництва, садівництва, овочівництва, що сертифікована та має якість європейського зразка, забезпечує повний цикл виробництва – від вирощування до доставки до замовника.

ТОВ «Югсталь» - пропонує широкий асортимент продукції та виробів зі сталі, виготовляє металоконструкції за індивідуальними та типовими проектами.

Підприємства – члени ЗТПП беруть активну участь в проектах з розвитку експортної активності, розширення міжнародної співпраці, успішно представляють свою продукцію в Україні та за кордоном.

Почесними нагородами, грамотами Запорізької облдержадміністрації та облради нагороджені також підприємства – члени ЗТПП, що представляють найрізноманітніші галузі підприємництва, зокрема, агропромисловий комплекс, освіту, виробництво продуктів харчування, екотехнологічний збір відходів.

Запорізька торгово-промислова палата бажає підприємцям Запорізького регіону і надалі підвищувати конкурентоспроможність вітчизняної продукції та працювати на благо рідного краю!

У свою чергу, діяльність нашої організації і надалі буде спрямована на інтеграцію малого та середнього бізнесу до світової економіки. Вже незабаром – 6 вересня - Європейський Банк Реконструкції та Розвитку (ЄБРР) та Центр підтримки бізнесу м. Запоріжжя, створений на базі ЗТПП, запрошують керівників малих та середніх підприємств на бізнес-зустріч для ознайомлення з можливостями фінансування, які надає ЄБРР для МСП у рамках ініціативи EU4Business. Реєстрація ще триває за посиланням

Реєстрація на бізнес-зустріч

Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП