Таможенный брокер

Новости

Експерти проекту «ПРОМІС» вивчають проблеми малого та середнього бізнесу

Запорізьку торгово-промислову палату відвідав головний експерт канадського проекту «ПРОМІС» Валерій Кокоть, що разом з колегами реалізує у регіоні програми з підтримки малого та середнього бізнесу.

Експерт зустрівся з президентом ЗТПП Володимиром Шаміловим та поділився першими підсумками роботи в області:

-         В Енергодарі розпочато проект з підтримки малого та середнього бізнесу. Після експертного аналізу, роботи у фокус-групах вже підготовлений звіт, що містить рекомендації щодо змін у регулюванні земельних відносин, оренди комунального майна, сфері перевезень, надання адміністративних послуг.

Головне, на що роблять акцент експерти ПРОМІС – це вагома роль малого та середнього бізнесу для розвитку великих підприємств та територій загалом. Велика увага при цьому приділяється підвищенню ролі жінок на керівних посадах в органах місцевого самоврядування, підприємствах та екологічно чистому бізнесу.

Президент ЗТПП Володимир Шамілов поділився з гостем практикою Палати щодо роботи з просування продукції вітчизняних виробників, розширення ринків збуту та висловив позицію щодо необхідності підготовки стандартів з управління територією в області. На його думку, така стандартизована система стала б запорукою прозорості відносин бізнесу та влади, мінімізувала б негативні фактори та явища, що впливають на бізнес-клімат у регіоні.

Валерій Кокоть зазначив, що проект ПРОМІС зацікавлений у співробітництві з Запорізькою ТПП та реалізації спільних проектів для бізнесу.

Перші кроки для цього вже зроблені. Зокрема, представник ЗТПП візьме участь у робочій групі Програми просування продукції на зовнішні ринки, що втілюватиметься у життя в Мелітополі.

Для того, щоб побачити проблеми очима бізнесу, експерти проекту провели у ЗТПП засідання фокус-групи в рамках дослідження місцевого бізнес-клімату в м. Запоріжжя та запросили до участі представників малих, середніх підприємств, фізичних осіб-підприємців.

 Довідково

Проект міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» спрямований на зміцнення муніципального сектору в Україні, впровадження ефективного демократичного управління та прискорення економічного розвитку шляхом підвищення спроможності українських міст у сфері демократизації врядування та місцевого економічного розвитку; створення сприятливого середовища для розвитку малого та середнього бізнесу.

Проект ПРОМІС впроваджує з квітня 2015 року до грудня 2020 року Федерація канадських муніципалітетів за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади.

Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП