Таможенный брокер

Прес-центр

Практикум: «Новий порядок подачі відомостей про кінцевих бенефіціарних власників та структуру власності»

 

utverzhdenie struktury sobstvennosti i obnovlenie informatsii o benefitsiarnyh sobstvennikah

29 липня Запорізька ТПП запрошує на практикум, присвячений новому порядку подачі відомостей про кінцевих бенефіціарних власників та структуру власності.

Докладніше

Вебінар «Експорт продукції українського виробництва за допомогою світових електронних майданчиків»: 2-3 серпня

вебінари post4 1

2 і 3 серпня Запорізька торгово-промислова палата запрошує експортерів взяти участь у безкоштовному вебінарі. Ви дізнаєтеся: як експортувати власну продукцію за допомогою популярних світових електронних майданчиків (Indiamart, Alibabа, Europages, Amazon, Ec21, ThomasNet та інші). Початок об 11.00.

Докладніше

Вебінар «Харчове законодавство ЄС та України»: 27-29 липня

вебінари post3 1З 27 по 29 липня запрошуємо підприємства харчової галузі, сектору переробки агропродукції на безкоштовний вебінар з питань харчового законодавства ЄС та України. Початок об 11.00.

Експертка зустрічі: Олеся Прісс, д.т.н., професорка, завідувачка кафедри харчових технологій та готельно-ресторанної справи Таврійського державного агротехнологічного університету. Експерт в галузі НАССР та Global Gap.

Докладніше

Вебінар «Діджиталізація бізнесу: юридичний аспект»: 21 липня

вебінари post221 липня Запорізька торгово-промислова палата запрошує підприємців на безкоштовний вебінар, присвячений юридичним аспектам діджиталізації бізнесу. Початок об 11.00.
Спікер заходу: Олександр Поліводський, адвокат, партнер правничої фірми «Софія» к.ю.н., доцент, голова Комітету аграрного, земельного та довкілевого права Національної асоціації адвокатів України, заступник голови Комітету підприємців АПК при ТПП України, науковий співробітник Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України.

Докладніше

Вебінар «Оподаткування промислової нерухомості у ФОП»: 20 липня

вебінари post120 липня Запорізька торгово-промислова палата запрошує підприємців на безкоштовний вебінар з питань промислової нерухомості у ФОП і будівлей промисловостей. Початок об 11.00.
Спікерка заходу: керівниця ТОВ «АК «Бухгалтер» Мілітіна Велика – практикуюча бухгалтерка з досвідом понад 20 років, автор публікацій та аналітичних статей.

Докладніше

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В ВЕБІНАРАХ ДЛЯ ПРОСУВАННЯ БІЗНЕСУ!

вебінари 2021 1Запорізька торгово-промислова палата разом із провідними українськими експертами продовжує серію безкоштовних навчально-консультаційних заходів для бізнесу, що реалізується за проєктом «Антикризова платформа «Єднаємо бізнес Запорізького регіону – перемагаємо кризу разом!» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру та за фінансової підтримки Європейського Союзу. Онлайн-заходи стартують 20 липня і триватимуть до вересня включно.

Докладніше

УКРАЇНА – ПАКИСТАН: МОЖЛИВОСТІ СПІВПРАЦІ МІЖ УКРАЇНСЬКИМ ТА ПАКИСТАНСЬКИМ БІЗНЕСОМ ПІД ЧАС ГЛОБАЛЬНИХ ЗМІН

Пакистан27 липня 2021 року в приміщенні ТПП України (м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33, конференц-зала «Колізей», 4 поверх) відбудеться БІЗНЕС – ФОРУМ «Україна – Пакистан: можливості співпраці між українським та пакистанським бізнесом під час глобальних змін».

Пакистанську делегацію очолить президент Торгово – промислової палати провінції Саргодха Республіки Пакистан–Асиф Амеєр.

Докладніше

Вітаємо металургів і гірників із професійним святом!

день металурга

 

Запорізька торгово-промислова палата щиро вітає працівників металургійної та гірничодобувної промисловості з професійним святом!
Пишаємося нашою багаторічною співпрацею, адже з найстаршими з підприємств гірничо-металургійного комплексу Запоріжжя вона триває вже понад 80 років!

Докладніше

Кластер ІАМ: спільні прагнення – спільний результат

Кластер1Запорізька торгово-промислова палата разом із партнерами і учасниками запорізького кластеру «Інжиніринг. Автоматизація. Машинобудування» підводять перші підсумки участі у Форумі українських кластерів промислових хайтек, що 8 – 9 липня відбувся у Миколаєві. Захід об’єднав учасників від українських кластерів ІАМ – Інжиніринг, Автоматизація, Машинобудування з регіонів Харкова, Запоріжжя та Миколаєва.

Докладніше

ФОРУМ ПРОГРЕСИВНИХ ПІДПРИЄМЦІВ

Форум підприємців15 липня Комітет підприємців малого та середнього бізнесу при ТПП України спільно з Регіональним відділенням Фонду державного майна України та Асоціацією українських банків проводить Форум прогресивних підприємців з обговорення питань щодо поліпшення бізнес-середовища, вирішення проблем, які заважають розвитку підприємництва в Україні, а саме:

використання державного майна для розвитку бізнесу;

Докладніше

Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП