Таможенный брокер

ВІДЕОКОНФЕРЕНЦІЯ З ПИТАНЬ СПРИЯННЯ СПІВРОБІТНИЦТВУ В ГАЛУЗІ ЕКСПОРТУ АГРОПРОМИСЛОВОЇ ПРОДУКЦІЇ, ПРОДУКТІВ ХАРЧУВАННЯ, ТА ТРАНСПОРТНО-ЛОГІСТИЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗА УЧАСТЮ ПРЕДСТАВНИКІВ ТПП УКРАЇНИ ЗА КОРДОНОМ

15травня 2020 року відбудеться  відеоконференція з питань сприяння співробітництву в галузі експорту агропромислової продукції, продуктів харчування, та транспортно-логістичного забезпечення за участю представників ТПП України за кордоном.

РЕЄСТРАЦІЯ

Під час вебінару, окрім інформації по основній темі, ви зможете дізнатися про потреби і можливості кооперації з представниками ТПП України за кордоном та українською бізнес-спільнотою в світі, матимете змогу встановити прямі контакти та обговорити можливості співпраці.

Налагоджена співпраця з представниками ТПП України за кордоном надасть нові можливості для подальшого втілення заходів з диверсифікації українського експорту та надання практичної допомоги малому і середньому бізнесу під час здійснення експортно-імпортних операцій.

Метою онлайн-конференції є напрацювання зв’язків українського бізнесу з бізнесменами закордоння, представниками ТПП України в світі, налагодження співробітництва в галузі експотру агропромислової продукції, продуктів харчування, та транспортно-логістичного забезпечення.

Конференція передбачає залучення спеціалістів у процесах підтримки малого та середнього бізнесу, досвідчених менеджерів з середовища закордонного українства та іноземців, які активно сприяють розбудові української економіки, використовуючи їхні практичні здобутки.

Участь в заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації. Будемо вдячні за отримання попередніх питань до представників ТПП України за кордоном.

Контакти для довідок: Анна Любима (Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра., Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра., тел.: +38 095 546 65 09)

Посилання в кімнату вебінару 
Конференція відбудеться за допомогою системи ZOOM.

Тривалість вебінару - 1 година 30 хв. Робоча мова – російська.

 Додати в Google Calendar 
Запорізький Міжнародний Інвестиційний Форум
Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП