Таможенный брокер

Аутсорсингова компанія «БУХГАЛТЕР»: «Успіх клієнта – це наш успіх»

изображение viber 2020 12 16 18 22 16

Компанія «БУХГАЛТЕР» - член Запорізької торгово-промислової палати - надає послуги бухгалтерського аутсорсингу для підприємств та підприємців усіх форм власності та видів діяльності. Нашими клієнтами є компанії різноманітних сфер діяльності: роздрібна та оптова торгівля, будівельні компанії, автоперевізники, салони краси, сільгоспвиробники.
Нещодавно аутсорсингова компанія “БУХГАЛТЕР” переїхала до нового офісу! Просторий опенспейс допоможе нам надавати послуги у максимально комфортних для всіх учасників процесу умовах.


Перелік послуг, які надає компанія, доволі широкий, але є дуже важливе уточнення. Через те, що робота з фінансами, документами, законодавством має безліч нюансів, в АК «БУХГАЛТЕР» діє принцип сегментування: кожен фахівець має вузьку спеціалізацію, отже, максимально орієнтується у своїй сфері. Наприклад, фахівець з ПДВ допоможе вирішити питання з податками, кадровик – проконсультує та буде вести усі напрямки в роботі з персоналом. З одним клієнтом працюють декілька фахівців, і це дуже ефективний та продуктивний підхід, як показує практика.
Мілітіна Велика, керівниця Аутсорсингової Компанії «БУХГАЛТЕР»:
- Ми завжди працюємо в інтересах клієнта. Адже наше кредо: успіх клієнта – це наш успіх. Тому ми постійно підвищуємо кваліфікацію.
Оптимізація оподаткування, формування і подання звітності, інформаційно-консультаційна підтримка, реєстрація підприємств і підприємців, бухгалтерський і податковий облік — ми надаємо повний комплекс послуг, які допомагають налагодити роботу бізнесу різних масштабів. Ключові принципи команди «БУХГАЛТЕРа» — довіра, співпраця і взаємодопомога. Ми працюємо для досягнення спільних завдань і цілей.

Спеціалісти Аутсорсингової Компанії «БУХГАЛТЕР» завжди тримають руку на пульсі змін законодавства. З одним клієнтом паралельно працюють декілька фахівців: із обліку заробітної плати, адміністрування ПДВ, акцизу, кадровик та інші. Кожен досконало володіє необхідними знаннями. Крім того, консультуємо з актуальних питань оподаткування керівництво та бухгалтерів підприємств — як за допомогою онлайн-зв’язку, так і під час особистих зустрічей.
Послуги компанії будуть корисними для компаній будь-якої форми власності, кількості співробітників та виду діяльності. Серед сфер діяльності – не тільки ведення бухгалтерії підприємства, а й консультування з питань податкового планування, фінансового аналізу, доцільності кредитування бізнесу та інших питань фінансового планування підприємств. Для кожного клієнта спеціалісти обирають найдоречніші форми роботи. Кількість клієнтів постійно збільшується, тому і штат компанії Бухгалтер постійно поповнюється новими фахівцями.
Мета Аутсорсингової Компанії «БУХГАЛТЕР» — налагоджений процес бухгалтерського обліку на підприємствах, зменшення їх матеріальних і моральних втрат, кваліфікована допомога у вирішенні складних питань.

Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП