Таможенный брокер

Олена Ісаєва, власниця ТОВ «Укрфаворіт»: «Зробимо Запорізьку область центром ливарної промисловості України!»

Исаева«Моя історія успіху побудована на невтомній праці, професіоналізмі, намаганні завжди досягати найкращих результатів попри будь-які складнощі. – Розповідає Олена Ісаєва, власниця ТОВ «Укрфаворіт» - компанії - члена Запорізької торгово-промислової палати. - Разом із моїм професійним та дружним колективом робимо Запорізьку область центром ливарної промисловості України, багато часу витрачаючи на покращення життя ливарників. Я народилася у місті Торез Донецької області. Закінчила школу з золотою медаллю і вступила на навчання до Донецького державного технічного університету. Отримала вищу освіту за спеціальністю «Бухоблік та аудит» і працювала бухгалтером. У 2008 р. у Донецьку започаткувала власний бізнес, створила ТОВ «Укрфаворіт».

Так я власним прикладом довела, що у питаннях бізнесу гендерності немає, а отже — тендітній жінці під силу керувати підприємством, пов’язаним із машинобудівельною галуззю, зокрема, ливарництвом. Завдяки титанічним зусиллям та вірі у результат за 12 років ТОВ «Укрфаворіт» посів заслужене місце серед підприємств, які працюють у цьому сегменті на ринку. Символ давніх традицій ливарного виробництва — Англія, символ впровадження цих англійських традицій в Україні — «Укрфаворіт» (ukrfavorit.com.ua), що є дистриб’ютором англійської фірми Eurotek Foundry Products ltd, співпрацює з Європейським банком реконструкції і розвитку, отримуючи гранти на власні ноу-хау, які потім застосовуємо у роботі. У 2014 р. компанія «Укрфаворіт» переїхала до Мелітополя. То були важкі часи. Співробітникам довелося перебудовувати своє стале, таке звичне життя. Я не мала права залишити своїх колег наодинці та підтримала їх і в облаштуванні нового життя. Так, мешканцями Мелітополя в один момент стали 32 людини. Нині моя компанія «Укрфаворіт» займає 30% ринку всіх сполучних матеріалів для ливарних підприємств в Україні та успішно конкурує з іншими виробниками цього сегмента, активно впроваджує гуманітарні й соціальні проєкти в ливарній галузі, допомагає ливарникам України зробити роботу простішою, а продукцію — кращою завдяки англійським традиціям та передовим технологіям. Підприємство є єдиним генеральним спонсором найбільшої ливарної виставки в Україні «ЛІТЕКС» (Дніпро) та бере участь у професійних міжнародних конференціях і галузевих виставках світу.
Мої професійні здобутки оцінили не тільки партнери, але й органи місцевого самоврядування, громада ливарників України. В моїй скарбниці такі винагороди: «Кращий роботодавець міста - 2017», «Кращий підприємець року 2018-2020», «Жінка року - 2018» «Господиня свого краю - 2019», «Амбасадор Мелітополя - 2019», відзнака Запорізької торгово-промислової палати «Могутність краю-2020», бізнес-нагорода Eurowoman global business forum 2020, WED Амбсадор ООН на 2021 р. Активно займаюсь громадською діяльністю, є спікером різноманітних бізнес-форумів, менторських програм і міжнародних проєктів. Я є членкинею правління ГО «Клуб ділових жінок Мелітополя», членкинею Міжнародного Клубу Успішних Жінок України. Я впевнена: жінці під силу бути успішною в усьому, що вона робить: працює із задоволенням та на результат, піклується про родину й близьких, залишає час для себе, вміє кохати та бути коханою. Я йду по життю з цим переконанням і щиро ділюся з усіма своїми досягненнями».

Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП