Таможенный брокер

ПМВКП «АССОЛЬ»: «Маємо цінний досвід, команду професіоналів і досконало знаємо свою справу»

АссольПМВКП «АССОЛЬ», член Запорізької торгово-промислової палати - у числі лідерів-постачальників спецтехніки для промислових рішень. Компанія постачає бульдозери, грейдери, навантажувачі, мультифункціональні навантажувачі а також фрези, винищувачі рослинності та інші комплектуючі за запитом клієнта. Споживачі обов’язково отримують гарантійне обслуговування техніки, а також пропозицію щодо супроводження повного життєвого циклу машини і підтримку спеціалістів у будь-який час.
Розповідає Наталія Харченко, начальниця відділу зовнішньої кооперації ПМВКП «АССОЛЬ»:
- Маючи майже тридцятирічний досвід, ми впевнено крокуємо назустріч новим викликам, адже маємо цінний досвід, команду професіоналів і досконало знаємо свою справу.
В компанії моїми головними обов'язками є налагодження зв'язків з нашими постачальниками та партнерами, переважно з-за кордону. Це дуже активні і успішні компанії, які готові поділитися досвідом а також надати необхідну підтримку.
Наявність надійних партнерів у всьому світі дозволяє нашій компанії займати стійку позицію на ринку машинобудування. Крім того, я також займаюсь іміджевою складовою, рекламою, виставковою діяльністю. Спілкування і отримання схвального зворотного зв'язку від клієнтів з різних сфер дуже мотивує та надає впевненості, а також допомагає удосконалити діяльність.
Ми активно залучаємо молоді кадри, проводимо навчання, забезпечуємо місцем для практики студентів технічних спеціальностей.
Важливою складовою роботи в компанії є також обов'язкове удосконалення знань і навичок. Всі співробітники регулярно проходять спеціалізоване навчання, беремо участь в освітніх, експертних заходах Запорізької торгово-промислової палати.
На мою думку, саме це допомогло нам у 2020 році представити на ринку бульдозер власного виробництва. І враховуючи поточну ситуацію, це дійсно перемога і вклад кожного співробітника. До того ж, на початку 2020 року ми вперше здійснили роботу підвищеної складності. Це був капітальний ремонт бульдозера 25 тягового класу, хоча до цього в основному здійснювалося обслуговування бульдозерів 10 тягового класу. Тож не дивлячись на складнощі, віримо в успіх і сумлінною щоденною працею досягаємо поставлених планів, цілей та задач!

 

Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП