Таможенный брокер

Запорізька компанія «Тріада Лтд Ко» – про нові реалізовані проєкти з роботизації на українських підприємствах

«Ми робимо світ технологічнішим, створюючи розумні виробництва» - місія компанії Тріада Лтд Ко.

Автоматизація, впровадження цифрових технологій і пов’язаних з ними бізнес-процесів мають потужний вплив на технологічний розвиток підприємств промислової галузі, економічну ефективність виробництва, екологічні норми і безпеку та ін., Індустрія 4.0 – один з магістральних напрямів розвитку нової технологічної революції. В українській промисловості, хоч і дуже повільно, зараз відбуваються процеси трансформації. Об’єднання зусиль мобільних підприємств-інтеграторів, представників industry engineering, і сучасних виробничих майданчиків, дозволяють налаштувати виробництво ефективно і швидко. А у довгостроковій перспективі призведуть до досягнення спільної мети: переходу української економіки на більш високий технологічний рівень розвитку , системної і масової появи «розумних» виробництв.

Компанія ООО ТРІАДА ЛТД Ко (заснована у 1992 р.) - сучасна інжинірингова компанія, системний інтегратор промислових зварювальних роботів, має власний центр R&D, орієнтований на промисловий сектор, розвиває адитивні технології. Тріада Лтд Ко - офіційний інтегратор промислових роботів YASKAWA (Японія) в Україні. Спеціалізується у проектуванні та розробках технологій із застосуванням промислових роботів для автоматизації зварювальних процесів, у тому числі контактного зварювання, наплавки, переміщення виробів. Інженери компанії пройшли спеціальне фахове навчання, що підтверджено сертифікатами. Компанія має великий багаторічний досвід в області зварювальних технологій.
З початку року компанія здійснила кілька цікавих проєктів з роботизації, одним з яких є співпраця із запорізьким металургійним підприємством ТОВ «ЗЛМЗ». Проєкт був виконаний «під ключ» і, починаючи з бетонних робіт, включив у себе проектні работи, виготовлення, встановлення та інтеграцію РТК в уже існуючий виробничий цикл.
Довідково: Запорізький ливарно-механічний завод входить до групи МЕТІНВЕСТ, займається виробництвом чавуну, сталі та феросплавів, виробництвом порожнистих труб і фітінгів зі сталі; виробництвом будівельних металоконструкцій и частин конструкцій, готових металовиробів; механічною обробкою металовиробів; ремонтом і технічним обслуговуванням машин і устаткування промислового призначення.
Даний роботизований зварювальний комплекс створювався для виробництва серійної продукції, а саме: зварювання шпал металевих для гірничо-збагачувальних комбінатів і компенсаторів, він був спроектований і впроваджений у вже існуюче виробництво.
Усі роботи по встановленню і запуску РТК були виконані в строк. Проект включає комплексне сервісне обслуговування як гарантійне, так і після гарантійне. Також для роботи технологічного комплексу були підібрані зварювальні матеріали, спроектовані та виготовлені захисні зварювальні системи. Усі технології зварювання були відпрацьовані у власному техцентрі компанії Тріада Лтд Ко. Також для фахівців Запорізького ливарно-механічного заводу було проведено спеціальні навчання програмуванню і управлінням РТК.
Проєкт дозволяє підприємству ЗЛМЗ працювати в безперервному режимі и нарощувати виробництво деталей на вимогу замовника. Робот працює в 3 зміни цілодобово, вже досягнуто продуктивність 200 т металу на місяць. Проект показав найсучасніші підходи до процесу зварювання і вже дозволив заводу-виробнику розширити асортимент виробів. Також завдяки введенню РТК оптимізований технологічний процес виробництва: так, вдалося уникнути зайвих переміщень деталей по цеху завдяки унікальному оснащенню, встановленому на комплексі, уникнули зачистки, тепер операція вальцовки деталі ведеться прямо на кондукторі, тут же відбувається наступний етап - зварювання деталі.

Ще один цікавий проєкт реалізований із ТОВ «Агромаш-Калина» (Вінницька обл., м.Калинівка). Проект включив у себе розробку і впровадження роботизованого зварювального комплексу в технологічний цикл підприємства ТОВ «Агромаш-Калина» (Вінницька область, м. Калинівка).

Довідково: ТОВ «Агромаш-Калина» є виробником сучасної сільськогосподарської техніки, мета якої виробляти, розробляти, реалізовувати продукцію високої якості, яка складається з самих важких вимог фермерів і агрономів компаній. Агрегати своїм конструктивним рішенням призначені для сучасного агрономічного методу господарювання, який допомагає сільськогосподарським суб'єктам при мінімальних затратах коштів досягти високих врожаїв.

ТРИАДА

Запорізький Міжнародний Інвестиційний Форум
Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП