Таможенный брокер

Україна і Чехія готові активізувати співпрацю у сфері сільського господарства

Україна і Чехія домовилися опрацювати можливість проведення у 2021 році під патронатом Міністерства сільського господарства Чеської Республіки бізнес-форумів та ділових місій за участі українських і чеських компаній, що зацікавлені в експорті сільськогосподарської та харчової продукції.
Про це повідомляє Посольство України в Чеській Руспубліці. Така домовленість та інші важливі питання були обговорені під час зустрічі Посла України в Чехії Євгена Перебийноса із заступником міністра сільського господарства Чеської Республіки Їржі Шіром, у ході якої були обговорені актуальний стан і перспективні напрямки українсько-чеського співробітництва у сфері сільського господарства.


Зокрема, йшлося про ситуацію в агросекторах обох держав в умовах триваючої пандемії COVID-19, посилення взаємодії на міжурядовому рівні, зокрема, можливість започаткування діяльності робочої групи з питань сільського господарства в рамках Українсько-чеської змішаної комісії з питань економічного, промислового та науково-технічного співробітництва, а також розширення співпраці між бізнесовими колами двох країн та координацію діяльності із забезпечення прав українських працівників, що легально працюють у сільському господарстві Чеської Республіки.
Сторони відзначили взаємну зацікавленість та перспективність двостороннього співробітництва у агропромисловій сфері, існування значного потенціалу для збільшення обсягів торгівлі сільськогосподарською продукцією та продовольчими товарами між Україною та Чехією, яка продовжила стабільно зростати навіть в умовах триваючих карантинних обмежень. Цьому має сприяти активізація взаємодії українських та чеських ділових кіл, проведення двосторонніх бізнес-форумів, організація українсько-чеської виробничої кооперації та інвестиційної співпраці в сфері АПК. Є.Перебийніс поінформував заступника міністра про призначення головою української частини українсько-чеської Комісії віце-прем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України О.В.Стафанішиної та наміри провести її чергове засідання восени ц.р. Чеська сторона також була ознайомлена із ходом реформ в Україні, в тому числі щодо запровадження ринку землі, поліпшення бізнес-клімату та умов інвестування, що створює можливості для більш активної участі чеського бізнесу у інвестиційних проектах на території нашої держави.
У свою чергу, Ї.Шір підтвердив готовність Чехії ділитися досвідом, у т.ч. шляхом надання необхідної консультативно-дорадчої допомоги, щодо модернізації і реформування АПК, харчової промисловості, лісового і водного господарства, а також взаємодіяти з питань організації і проведення заходів з презентації можливостей національних виробників у сфері сільського господарства та харчової промисловості і щодо забезпечення прав українських працівників, що залучаються у аграрну сферу Чехії.

Запорізький Міжнародний Інвестиційний Форум
Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП