Таможенный брокер

«Запоріжкокс» реалізує програму модернізації коксових батарей

На ПрАТ «Запоріжкокс» діє довгострокова програма модернізації та реконструкції коксового виробництва. У 2020 році стартував черговий етап капітального ремонту коксової батареї № 6 із загальним бюджетом в 90 млн. гривень. Основна мета ремонту - відновлення ресурсу і проектних характеристик обладнання, поліпшення якості продукції і зниження негативного впливу на навколишнє середовище.
У 2020 році в рамках капітального ремонту коксової батареї № 6 буде виконана перекладка 25 опалювальних простінків, заміна кладки, ремонт газовідвідного обладнання. Перекладання крайніх вертикалів буде проведено в умовах діючого виробництва, що дозволить не зупиняти повністю коксову батарею, а продовжувати її експлуатацію, частково знизив виробництво. Крім того, з машинної і коксової сторін ремонтні роботи проводитимуться паралельно, що істотно скоротить ремонтний період. Виконані заходи продовжують термін експлуатації теплотехнічних агрегатів більш ніж на 10 років.
«Не дивлячись на кризу в світовій металургійній галузі, яка призвела до оптимізації частини інвестпрограм заводу, реконструкція потужностей коксового цеху триває. Ремонт коксових батарей є необхідною умовою для забезпечення стабільної та ефективної роботи всього підприємства. Це дозволить збільшити виробництво, поліпшити якість доменного коксу і знизити екологічне навантаження на навколишнє середовище», - зазначив генеральний директор «Запоріжкоксу» Олександр Третьяков.
Також в рамках програми по оновленню виробничих потужностей ведуться роботи з перекладки опалювальних простінків на коксовій батареї № 2. На ці цілі підприємство направить близько 50 млн. гривень.
Нагадаємо, програма реконструкції коксових батарей № 5-6 є одним з основних стратегічних проектів інвестиційної програми «Запоріжкоксу». Капітальний ремонт із загальним бюджетом 250 млн. гривень стартував в 2017 році. Планується виконати його поетапно в умовах діючого виробництва до 2023 року. Всього на «Запоріжкоксі» експлуатується три коксові батареї. Продуктивність коксових батарей № 5-6 становить 720 тисяч тонн на рік.
Довідка:
ПрАТ "Запоріжкокс" - один з найбільших виробників коксу для металургії та один з найбільших експортерів хімічної продукції в Україні.
ПрАТ "Запоріжкокс" був введений в експлуатацію в 1934 році. Сьогодні підприємство має повний технологічний цикл переробки коксохімічних продуктів та виробляє близько 10% всього виробленого в Україні коксу.
Основна продукція ПрАТ "Запоріжкокс": доменний кокс, кокс горішок, коксовий дріб'язок, сульфат амонію, сірка газова і кол-лоідная, пластифікатори бетону, масло антраценовое, дьогті для дорожнього будівництва, паливо котельне.
Підприємство експортує свою продукцію в більш ніж 20 країн світу.

 

Пресцентр ПрАТ «Запоріжкокс»

Запорізький Міжнародний Інвестиційний Форум
Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП