Таможенный брокер

В Республіці Казахстан встановлено особливий режим перетину автоперевізниками державного кордону

За повідомленням Посольства України в Республіці Казахстан, у зв’язку з режимом протидії поширенню коронавірусу COVID-19, прийнятий комплекс заходів за 10-ма напрямами, перший з яких передбачає «посилення санітарно-епідеміологічного та міграційного контролю у пунктах пропуску на державному кордоні, у тому числі на об’єктах повітряного, автомобільного та залізничного транспорту».

Першочергово було припинено повітряне, залізничне і автомобільне сполучення з КНР, припинено (обмежено) низку авіарейсів з країнами, в яких спостерігається спалах захворювання (Іран, Південна Корея, Японія тощо).

Постановою Головного санітарного лікаря РК Ж. Бєкшина від 26.02.2020 р. в залежності від ситуації з поширенням небезпечного коронавірусу визначено три категорії країн та конкретні алгоритми дій з прибулими до РК.

І категорія поділена на І-А (Китай, Іран) та І-Б (Гонконг, Макао, Тайвань, Південна Корея, Японія, Італія). За місцем прибуття до РК всі прибулі з цих країн особи на 14 днів поступають в карантин з ізоляцією в стаціонарі.

До ІІ категорії належать особи, які прибувають з країн – Сингапуру, Таїланду та Азербайджану. Ці особи не будуть ізольовані, але перебуватимуть під домашнім карантином протягом 14 днів. 

ІІІ категорія – це особи, які прибули з країн – ФРН, США, ОАЕ, Великої Британії, Франції, Малайзії, Кувейту, Бахрейну, Іспанії. Прибулі з цих країн особи не матимуть обмежень щодо пересувань. Вони перебуватимуть під щоденним моніторингом засобами зв’язку та медичним наглядом в поліклініці за місцем проживання протягом 24 днів.

За інформацією МОЗ РК, з 1 березня 2020 р. в транспортних «хабах» та пунктах пропуску на державному кордоні посилено режим моніторингу прибулих осіб. 

Використання автоперевізниками України паромної переправи Баку-Курик (або Актау) на Каспійському морі мають враховувати спалах захворювання в Ірані і подальше перенесення його на територію Азербайджану і Грузії. Спільне перебування з особами з Ірану (категорія І-Б) і Азербайджану (категорія ІІ) вже може стати причиною затримки і направлення на карантин.   

Запорізький Міжнародний Інвестиційний Форум
Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП