Таможенный брокер

BUREAU VERITAS ПІДТВЕРДЖУЄ ВИКОНАННЯ ЗТМК МІЖНАРОДНИХ СТАНДАРТІВ БЕЗПЕКИ ПРАЦІ

20 лютого 2019 р Запоріжжя, Україна. - Аудитори французької компанії Bureau Veritas Certification вперше підтвердили, що система менеджменту охорони здоров'я та безпеки праці на Запорізькому титано-магнієвому комбінаті (входить в титановий бізнес Group DF), повністю відповідає міжнародному стандарту ISO 45001: 2018 («Системи менеджменту охорони здоров'я та безпеки праці. Вимоги та настанови щодо їх застосування »).

Стандарт ISO 45001: 2018 регламентує систему охорони здоров'я і безпеки праці на підприємствах. Підтримка вимог цього стандарту дозволяє мінімізувати ризик заподіяння шкоди персоналу на виробництві.

«Пройшовши сертифікацію, ЗТМК фактично став учасником єдиної глобальної системи підприємств, які поділяють і підтримують принципи організації безпечних умов праці для свого персоналу. Правила міжнародного бізнесу помінялися. Сьогодні недостатньо просто виробляти високоякісну продукцію і продавати її. Для багатьох компаній за кордоном важливо, щоб продукція була виготовлена в безпечних для працівників умовах. Тисячі підприємств у всьому світі вже виконали вимоги цього стандарту, і українські компанії не виняток. Виконуючи нові вимоги стандарту, ЗТМК істотно поліпшив умови праці для персоналу», - підкреслив В'ячеслав Горін аудитор Bureau Veritas Certification.

 Впровадження стандарту ISO 45001: 2018 проходило на ЗТМК в кілька етапів. На першому етапі були розроблені і впроваджені політика і стандарти підприємства в області безпеки праці. Далі, був навчений весь персонал, який відповідає за контроль і підтримку стандарту. Після впровадження стандартів було проведено спеціальний внутрішній аудит ЗТМК, який підтвердив готовність комбінату до сертифікації у Bureau Veritas Certification. На фінальному етапі, під час аудиту Bureau Veritas Certification, була проведена комплексна перевірка всього підприємства, його основних виробничих цехів і підрозділів.

 У висновку аудиторів сказано, що система менеджменту гігієни і безпеки праці на ЗТМК «відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 45001: 2018».

 «Для комбінату така сертифікація має прямий економічний ефект. Наявність сертифікації - вимога великих міжнародних покупців в аерокосмічній галузі. Для нас важливо не тільки отримати сертифікат, а й постійно працювати відповідно до прийнятих правил і норм. Зниження ризиків для людей і створення комфортних безпечних умов праці – один з наших стратегічних пріоритетів», - прокоментував директор ТОВ «ЗТМК» Володимир Сивак.

Раніше система менеджменту ЗТМК була сертифікована на відповідність стандарту EN 9100 і комбінат був внесений до міжнародної бази даних сертифікованих постачальників аерокосмічної промисловості Online Aerospace Supplier Information System (OASIS).

Також ЗТМК сертифікований у одного з найбільших китайських споживачів титанової губки - концерну GoldSky, який є титановим підрозділом китайської державної фінансово-промислової групи XiangTou Holding Group. Компанія працює на ринку більше 10 років і входить в TOP-5 найбільших споживачів титанової губки в Китаї. Крім поставок великим світовим споживачам, GoldSky є одним з небагатьох постачальників титанового прокату для китайської державної авіаційної корпорації AVIC.

Крім того, ЗТМК став так званим «кваліфікованим постачальником» титанової продукції найбільшій китайській компанії Baoji Titanium Industry Co., Ltd. (BAOTi). Компанія BAOTi посідає друге місце в світі і перше в Китаї за обсягом випуску титанової продукції, будучи прямим постачальником таких компаній як Boeing, Airbus, Bombardier, Goodrich, Rolls-Royce.

 ДОВІДКА.

 Group DF - диверсифікована міжнародна група компаній, бізнес якої представлений в ряді країн Європи і Азії. Основні напрямки діяльності Групи - азотний, титановий, газовий бізнеси. Засновник і власник Group DF - український бізнесмен і меценат Дмитро Фірташ.

 ТОВ «Запорізький титаномагнієвий комбінат» (м.Запоріжжя, Україна) - єдиний в Україні і Європі виробник губчатого титану. Підприємство також спеціалізується на виробництві титанового шлаку, титанових злитків, слябів і легованих сплавів. Відповідно до постанови Кабінету міністрів України №955 від 3 жовтня 2012 г. «Деякі питання створення товариства з обмеженою відповідальністю« Запорізький титаномагнієвий комбінат», група компаній Group DF володіє 49% в статутному капіталі ТОВ «ЗТМК», а 51% знаходиться у власності держави.

«ЗТМК» - експортно-орієнтоване підприємство, продукція якого експортується в країни Європи і Азії. Після входження ТОВ «ЗТМК» до складу титанового бізнесу Group DF, на підприємстві було вперше запущено в промислових обсягах виробництво титанових злитків і слябів - продукції нового переділу.

 «Бюро Верітас» (Bureau Veritas) - французька інспекційної-сертифікаційна компанія, друга по виручці на світовому ринку сертифікаційних послуг. Надає послуги в області сертифікації, промислового аудиту, технічної інспекції, технічного нагляду, інспекції та верифікації судів і вантажів, перевірки відповідності стандартам в області якості, екології, безпеки і охорони праці.

 За даними Державної служби з питань праці протягом 2019 року на підприємствах України були смертельно травмовані 422 людини, що на 3,2% більше в порівнянні з 2018 роком (409 осіб). При цьому загальна кількість нещасних випадків на виробництві зменшилась: в 2019 році таких зафіксовано 3 876, що на 250 менше (на 6%), ніж у 2018 році (4 126 випадків), багато з яких призводять до тривалого відсутності на робочому місці. Ось що може являти собою сучасне робоче місце, де співробітники можуть постраждати від виконання своєї поточної роботи.

 За більш детальною інформацією звертайтесь до пресс-секретаря Group DF Олега Арестархова (Т.+38 (044) 354-3333 (доб. 608), М. +38 067-24-34-900 Е: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.)

Запорізький Міжнародний Інвестиційний Форум
Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП