Таможенный брокер

У Києві проходить фінал п'ятого Міжнародного Конкурсу молодих дизайнерів New Fashion Zone

NFZ event 2019 ContestМасштабний захід зібрав 698 дизайнерів з 17 країн. Фінал відбудеться 20 вересня на локації Izone.

Конкурс є центром розвитку молодих дизайнерів і дає можливість новим учасникам обмінятися досвідом, набути необхідних знань та продемонструвати своє бачення українським і зарубіжним експертам у сфері моди.

У цьому році в конкурсі демонстрували свої роботи дизайнери з 17 країн: Україна, Казахстан, Узбекистан, Молдова, Німеччина, Данія, Польща, Китай, Чехія, Грузія тощо. Загалом, нам прийшло 698 заявок з усіх регіонів нашої країни, а також з-за кордону.

 

Фінал Конкурсу – це третій етап змагання, де фіналісти Кастингу Конкурсу (44 учасників) продемонструють міжнародному журі свої навчальні колекції з шести луків. Журі визначить переможців у кожній з номінацій. Переможців чекає безліч призів від наших партнерів, зокрема, комп'ютерна, промислова машинка від компанії Softorg. А також Грант на розробку стратегії просування від проекту БУДЬ в UA і подарунковий фонд від хімчистки Unmomento.

 

Крім того, пройде бізнес-форум «Україна – конкурентоспроможний гравець на світовому ринку Apparel & Textile». Спікери форуму, лідери fashion індустрії, великі українські підприємства легкої промисловості, будуть ділитися успішними кейсами, реальним досвідом виходу і роботи на міжнародному ринку, прикладами масштабування бренду і роботи з міжнародними байерами. Зокрема, пройде Майстер-клас по зростанню продуктивності та ефективності для компаній легкої промисловості від топ-менеджерів великої німецької компанії TRIGON SELECT. Крім того, представлять Міжнародну програму сертифікації та просування постачальників одягу (Apparel Supplier Certification & Promotion Programme). Експерти з Канади розкажуть про підвищення продуктивності підприємств та покращення екологічних показників.

 

Марія Терехова, керуючий партнер проекту New Fashion Zone зазначила: «New Fashion Zone Group – це майданчик для розвитку конкурентоспроможності фешн-продукту і креативного підприємництва. Ми фокусуємося на сталий розвиток, моді майбутнього і безперервному навчанні. Адже світ весь час змінюється і ринок моди разом з ним. У цьому році ми відвідали Францію, Німеччину, Данію та Канаду для стимулювання експорту. Збільшення продуктивності і якості фешн-продукту при оптимальній собівартості – фокус ринку на 2020 ».

 

Цікаві факти

 

За нашою статистикою, 50% учасників NFZ не мають відношення до fashion індустрії. Їхні професії найрізноманітніші. Наприклад, є суддя, експерт з криміналістики, фармацевт, юрист, банкір, балерина, масажист, технолог м'ясних виробів тощо. Відзначимо, що наймолодшому учаснику конкурсу - 11 років, найстаршому – 62 роки.

 

Номінації 2019 року: KIDS, CASUAL, MEN, NOT FOR MODELS, Z-GENERATION, SPORT-FASHION, OUTERWEAR, SUSTAINABLE FASHION, FASHION-TECH, ART.

 

Створення колекцій для фіналу стало можливим завдяки проекту fashion-менторства від NFZ, в який потрапили всі фіналісти. Під час його роботи fashion-експерти діляться своїм професійним досвідом, допомагають конкурсантам розвинути навички і якості дизайнера, адаптуватися до професії і виробити високі стандарти роботи.

 
Журі NFZ
 
1 – експерти fashion індустрії, лідери думок, стилісти модних глянців, власники брендів та шоу-румів, історики моди, конструктори, фотографи, засновники асоціацій моди, консультанти з розвитку бренду, шеф-редактори ЗМІ.
2 – провідні представники брендів і виробництв одягу нашої країни з різних регіонів. За допомогою NFZ вони шукають дизайнерів для удосконалення своїх ліній одягу.
 
Призовий фонд NFZ

 

Формується щорічно за допомогою партнерів, резидентів платформи, експертів fashion індустрії:
 
• Гранти на розробку і відшив капсульних колекцій.
• Публікації в ЗМІ в профільних онлайн / друкованих виданнях, розміщення в блогах провідних лідерів думок.
• Зйомки lookbooks з професіоналами сфери.
• Навчання в провідних design школах країни.
• Участь у міжнародних виставках.
• Швейне обладнання.
• Участь у показах на регіональних подіумах країни.
• Розробка колекцій для представників театру, шоу-бізнесу та ін.
 
Досягнення наших дизайнерів, учасників конкурсу
 
NFZ – це платформа для реалізації можливостей, яка дозволяє зробити своє хобі бізнесом. Потрапити на Кастинг до конкурсу – це велике досягнення. Вже на відбірковому етапі в учасників з'являються корисні бізнес релейшенс: нові зв'язки і потрібні знайомства в fashion індустрії. Знаходяться партнери і створюються колаборації.

 

• Лілія Микитяк – переможець 4 конкурсу 2018, випустила 4 колекції, відкрила корнер у мультибрендовому магазині в ЦУМі, бренд VONA.
• Ольга Любушкіна – фіналіст 3 конкурсу, працює креативним дизайнером найбільшого бренду і виробника чоловічого одягу Arber.
• Наталія Скудар – фіналіст 2018, розробила кілька колекцій для власних ТМ LeBoutique (чоловіча, жіноча, дитяча). Рівень продажів через маркет - плейс = 900 одиниць. Всього на 300 тис. грн.
• Ян Степаненко – фіналіст 2018 і переможець номінації АРТ, отримав фурор на UFW 2019 в рамках показів молодих дизайнерів.

 

Кейси працевлаштування та роботи дизайнерів з підприємствами країни
 
Запуск проекту Fashion Bureau (в 2018 р.) – платформа колаборацій молодих дизайнерів з брендами одягу і підприємствами легкої промисловості, з метою розробки дизайнерами капсульних колекцій для тиражного виробництва підприємствами.
 
• Олена Левинська і підприємство Актуаль / розробка жіночої колекції одягу.
• Наталія Скудар та LeBoutique / розробка чоловічої, жіночої, дитячої колекцій одягу.
• Галина Васеніна і Feеelings / розробка принтів для шкарпеток.

 

Більше інформації про захід:

https://newfashion.zone/contest-final-19

Запорізький Міжнародний Інвестиційний Форум
Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП