Таможенный брокер

Запорізька компанія «Тріада ЛТД» демонструє успішну взаємодію індустрії, освіти і науки

21 травня у Запоріжжі, у ВЦ «Козак-Палац» відкриє роботу щорічна міжнародна виставка «Запорізький Промисловий Форум - 2019», організована регіональною торгово-промисловою палатою.

Один із постійних учасників – компанія «Тріада ЛТД», член Запорізької ТПП. Це розгалужена інжинірингова компанія, що працює з провідними підприємствами України у галузі зварювання. Основний напрям роботи – технології і роботизація зварювальних процесів.

У рамках виставки компанія планує представити спільний проект із Запорізьким національним технічним університетом зі створення і впровадження нової навчальної технології VR/AR.

Над створенням програми студенти і викладачі працювали протягом року на базі лабораторії кіберфізичних систем бізнес-інкубатора університету. На виставці будуть одночасно працювати спеціалісти «Тріада ЛТД» і студенти «Запорізької Політехніки», демонструючи реальний роботизований комплекс і його віртуальний аналог. Лише одягнувши маску, можна буде зануритися у віртуальне середовище зварювальних процесів.

Рік тому компанія «Тріада ЛТД» взяла активну участь у роботі науково-практичної конференції «Зварювання 2018: наука, освіта, виробництво і бізнес», проведеної в рамках Промислового форуму-2018. Мова йшла про необхідність єднання представників науки, виробництва, бізнесу, освіти.

Сьогодні вже створені освітні програми для студентів вишів, коледжів, на базі техцентру «Тріада ЛТД» проводяться семінари і лабораторні роботи. Ведуться розробки і дослідження у галузі зварювання і розвитку адитивних технологій.

Така спільна робота сприяє підвищенню конкурентоспроможності випускників – майбутніх інженерів, наукових розробок, служить прекрасним прикладом тісної взаємодії індустрії, освіти і науки.

Про сучасну організацію роботи на підприємстві розповідає директор ТОВ «Тріада ЛТД Ко» Кирило Красносельський

Запорізький Міжнародний Інвестиційний Форум
Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
tppbizedu4
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43 

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП