23542351

Таможенный брокер

КОНКУРС З КОМПЕНСАЦІЇ ВИТРАТ

На виконання Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Запорізькій області на 2017-2018 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 06.04.2017 № 33 (зі змінами та доповненнями), Запорізькою обласною державною адміністрацією оголошується КОНКУРС з компенсації витрат суб’єктів малого і середнього підприємництва, пов’язаних із здійсненням маркетингових заходів на зовнішньому ринку, вивченням кон’юнктури зовнішнього ринку, пошуком партнерів, просуванням товарів на нові ринки (далі – Конкурс).*

МЕТОЮ КОНКУРСУ Є сприяння суб’єктам малого і середнього підприємництва, місцем реєстрації яких є Запорізька область, у впровадженні експортної діяльності.

zipЗавантажити анкету

 ОБСЯГ Фінансової підтримки:

Фінансова підтримка надається на конкурсних засадах на безповоротній основі шляхом компенсації витрат, що мають безпосереднє відношення до здійснення маркетингових заходів на зовнішньому ринку, вивчення кон’юнктури зовнішнього ринку, пошуку партнерів, просування товарів на нові ринки відповідно до договору компенсації між Запорізькою торгово-промисловою палатою (далі – ЗТПП) та суб’єктом малого і середнього підприємництва – переможцем Конкурсу (далі – Договір).

Максимальна сума коштів компенсації одному суб’єкту малого і середнього підприємництва – переможцю Конкурсу не може перевищувати 10000 (десять тисяч) гривень на рік.

 

Відповідно до рішення обласної ради від 30.11.2017 № 63 «Про обласний бюджет на 2018 рік» (зі змінами та доповненнями) на реалізацію зазначеного заходу виділено 100 тис. грн.

 

ОСНОВНИМИ КРИТЕРІЯМИ ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ є:

період здійснення виробничої діяльності;

обсяг виробленої продукції, товарів, послуг;

кількість найманих працівників;

рівень середньої заробітної плати;

сукупний дохід та рівень рентабельності;

обсяг надходжень до бюджету від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів);

наявність нерухомого майна або інших основних фондів заявника.

 

ЧАС ТА МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ:

Проведення Конкурсу заплановано на першу декаду жовтня 2018 року за адресою: м. Запоріжжя, просп. Соборний, 164, адмінбудівля облдержадміністрації.

 

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРАВО ТА ОБМЕЖЕННЯ ЩОДО УЧАСТІ У КОНКУРСІ:

Право: У Конкурсі мають право брати участь суб’єкти малого і середнього підприємництва (далі – Учасники), місцем реєстрації яких є Запорізька область та відповідають таким критеріям:

здійснюють виробничу діяльність не менше одного року;

мають основні фонди;

мають найманих працівників у кількості не менше 5 осіб;

не мають простроченої заборгованості за наданими банками або іншими фінансово-кредитними установами кредитами та з виплати заробітної плати.

 

Обмеження: Компенсація не надається суб’єктам малого і середнього підприємництва, якщо вони підпадають під обмеження, визначені в статті 13 Закону України «Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні».

 

Умови проведення конкурсу:

Конкурс проводиться Конкурсною комісією з компенсації витрат суб’єктів малого і середнього підприємництва, пов’язаних із здійсненням маркетингових заходів на зовнішньому ринку, вивченням кон’юнктури зовнішнього ринку, пошуком партнерів, просуванням товарів на нові ринки (далі – Конкурсна комісія), Положення та склад якої затверджено розпорядженням голови облдержадміністрації.

Конкурс проводиться, якщо до участі у ньому подали заявки не менше двох Учасників. У разі відсутності претендентів на участь у Конкурсі або у разі подання документів менше від встановленої мінімальної кількості Учасників, Конкурс оголошується повторно.

Конкурсна комісія визначає переможців Конкурсу. Рішення Конкурсної комісії оформлюється протоколом.

За результатами Конкурсу визначаються один або декілька переможців Конкурсу.

 

Перелік необхідних документів, що подаються для участі у Конкурсі в електронному та паперовому вигляді:

Для участі у Конкурсі суб’єкти малого і середнього підприємництва подають до ЗТПП такі документи:

1) заяву – анкету на участь у Конкурсі для суб’єктів малого і середнього підприємництва, яким буде надана компенсація витрат суб’єктів малого і середнього підприємництва, пов’язаних із здійсненням маркетингових заходів на зовнішньому ринку, вивченням кон’юнктури зовнішнього ринку, пошуком партнерів, просуванням товарів на нові ринки, за формою, наведеною у додатку;

2) копії фінансової звітності за останній рік та звіту про фінансові результати за останній звітний період, у тому числі для:

юридичної особи – Баланс (Звіт про фінансовий стан) – форма № 1 та Звіт про фінансові результати (Звіт про сукупний дохід) – форма № 2, складені за формою згідно з додатком 1 до Національного положення (стандарту) бухгалтерського обліку 1 «Загальні вимоги до фінансової звітності», затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 07 лютого 2013 року № 73, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 28 лютого 2013 року за № 336/22868;

юридичної особи, яка відноситься до суб’єкта малого підприємництва, – Баланс (форма № 1-м або 1-мс) та Звіт про фінансові результати (форма № 2-м або 2-мс) Фінансового звіту суб'єкта малого підприємництва або Спрощеного фінансового звіту суб’єкта малого підприємництва (для тих, які ведуть спрощений бухгалтерський облік доходів та витрат відповідно до податкового законодавства), складені за формами згідно із додатками 1, 2 до Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 25 «Фінансовий звіт суб’єктів малого підприємництва», затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 25 лютого 2000 року № 39, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 15 березня 2000 року за № 161/4382;

фізичної особи-підприємця – фінансовий звіт (або податкову декларацію) відповідно до обраної системи оподаткування;

3) довідку про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів, що  контролюються органами доходів і зборів, видану за основним місцем обліку платника податків, за формою, встановленою у додатку 1 до Порядку видачі довідки про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів, що контролюються органами доходів і зборів, затвердженого наказом Міністерства доходів і зборів України від 10 жовтня 2013 року № 567, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України від 31 жовтня 2013 року за № 1842/24374;

4) довідку у довільній формі, щодо відсутності простроченої заборгованості за наданими банками або іншими фінансово-кредитними установами кредитами та з виплати заробітної плати;

5) копію витягу із реєстру осіб, які здійснюють операції з товарами відповідно до наказу Міністерства фінансів України від 15 червня 2015 року             № 552, «Про затвердження Порядку обліку осіб, які здійснюють операції з товарами», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 08 липня 2015 року за № 807/27252 (для суб’єктів господарювання, що здійснюють експортну діяльність).

 

КІНЦЕВА ДАТА ПОДАННЯ ПАКЕТУ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ УЧАСТІ У КОНКУРСІ – 01.10.2018 до 17-00.

 

ПОШТОВА, ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА ТА КОНТАКТНІ НОМЕРИ ТЕЛЕФОНІВ:

ЗТПП – бул. Центральний, буд. 4, м. Запоріжжя, 69005, телефони: /061/ 233-11-72, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..

 

СПОСІБ Інформування учасників конкурсу про результати Конкурсу:

Копія протоколу надається (надсилається) кожному Учаснику Конкурсу протягом п’яти робочих днів після прийняття відповідного рішення Конкурсною комісією.

 

Для одержання додаткової інформації щодо проведення Конкурсу Учасники можуть звертатися:

до управління розвитку підприємництва, регуляторної політики та торгівлі Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації:

061 224 60 93 – Кучеренко Максим Олександрович;

061 224 66 97 – Балюра Юлія Олегівна;

 до Запорізької торгово-промислової палати:

061 233 11 72 – Нагорна Ксенія Олександрівна.

  

* Розпорядження голови облдержадміністрації від 01.08.2018 № 403 «Про внесення змін до розпорядження голови Запорізької обласної державної адміністрації від 30 серпня 2017 року № 460 «Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету, виділених на компенсацію витрат суб’єктів малого і середнього підприємництва, пов’язаних із здійсненням маркетингових заходів на зовнішньому ринку, вивченням кон’юнктури зовнішнього ринку, пошуком партнерів, просуванням товарів на нові ринки» (реєстрація в Головному територіальному управлінні юстиції у Запорізькій області від 09 серпня 2018 року за № 96/1975) знаходиться на офіційному веб-сайті облдержадміністрації у розділі «Нормативно – правова база» підрозділ «Розпорядження голови облдержадміністрації» 
Запорізький Міжнародний Інвестиційний Форум
Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43 

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП

 

 

 

 

 

 

Rss Feed Cci.zp.ua