Таможенный брокер

НОВИНИ БІЗНЕСУ

Підприємства Миколаївської області зацікавлені у співпраці для виходу на міжнародні ринки

Регіональна торгово-промислова палата Миколаївської області інформує про експортні можливості підприємств Миколаївської області щодо розвитку зовнішньоекономічних зв’язків у різних сферах економіки. Представлені підприємства мають багаторічний досвід виробничої діяльності та потенціал для розвитку експорту своєї продукції.

Докладніше

ТОВ «Завод Кранкомплект» - виробник вантажопідіймальних кранів, комплектуючих та електрообладнання

логотипВас вітає ТОВ «Завод Кранкомплект»! Ключовий напрям діяльності підприємства - виробництво вантажопідіймальних кранів, комплектуючих та електрообладнання. Наші інженери розробляють і реалізують нестандартні проекти для металургійної, коксохімічної, гірничодобувної, залізничної, машинобудівної промисловості, а також для атомних та гідроелектростанцій.
Ми займаємося не тільки виготовленням вантажопідіймальних кранів, а й монтажем з налагодженням під ключ і сервісним обслуговуванням.

Докладніше

Новинка в Україні - електронавантажувач HELI серії G2 CPD20-35 для жорстких умов експлуатації з літій-іонним акумулятором

ТОВ «ЗЕВС» - член Запорізької ТПП – ексклюзивний дилер в Україні навантажувачів HELI презентує новинку: електронавантажувач HELI серії G2 CPD20-35 для жорстких умов експлуатації з літій-іонним акумулятором.
Електронавантажувачі Li-ion серії G2 розроблені спеціально для жорстких умов експлуатації, на відкритому майданчику, в запиленому і вологому середовищі, мають переваги як навантажувачів з двигуном внутрішнього згоряння (ДВЗ), так і електричних навантажувачів. Показники продуктивності аналогічні навантажувачів з ДВС, при цьому низькі витрати на зарядку АКБ і техобслуговування дозволяють значно скорочувати експлуатаційні витрати і формують низьку вартість володіння.

Докладніше

«НВП УКРСТАЛЬ» ПРОПОНУЄ МЕТАЛОКОНСТРУКЦІЇ РІЗНОЇ СКЛАДНОСТІ

Приватне підприємство «Науково-виробниче підприємство УКРАСТАЛЬ» вже понад 20-ти років реалізує металопрокат ТОВ «ТД Олександрівськ». З 2015 року займається виробництвом металевих конструкцій за кресленнями замовника різної складності, різного типу. Свій шлях компанія почала з будівництва металоконструкцій баків трансформаторів, розсіювачів та інших виробів. Підприємство володіє власною виробничою базою парків верстатів, транспортною технікою та професійним колективом у місті Запоріжжі та здатне виконувати замовлення по всій території України. На сьогодні сконструйовано та побудовано понад 60-ти конструкцій та виробів різного типу по всій Україні.

Докладніше

Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП