Таможенный брокер

Новини Дніпропетровської ТПП

Економічна ситуація на Дніпропетровщині стабілізувалася Про економічну ситуацію в регіоні та ризики і проблеми, з якими стикаються регіональні бізнесмени при виході на європейський ринок, йшла мова під час зустрічі першого віце-президента та віце-президента Дніпропетровської торгово-промислової палати Ніни Алехнович і Сергія Кучерявенка з заступником посла Великої Британії в Україні Мартіном Деєм та першим секретарем посольства цієї країни Шарлін Вуллі.

 

Ніна Алехнович підкреслила, що економічна ситуація в регіоні стабілізувалася. Однак показники не демонструють ні зростання, ні падіння. Підприємці шукають нові методи роботи у бізнесі, працюють над підвищенням якості товарів і послуг, диверсифікують ринки. ДТПП у рамках своєї компетенції їм допомагає, проводячи на своїй базі семінари, круглі столи, конференції, котрі роз’яснюють тонкі моменти, пов’язані з процесом євроінтеграції. Про дієвість цих заходів свідчить той факт, що учасники, які брали участь у них вчора, сьогодні вже починають торгувати з Європою.

На «Дачу. Сад. Город» збирається народ Запастися необхідним садівним матеріалом, добривами та декоративними рослинами, як завжди, допомогла дачникам спеціалізована виставка-ярмарок Дніпропетровської торгово-промислової палати «Дача. Сад. Город», а учасникам – не лише збути продукцію, але й обмінятися корисними контактами. На суд фахівців і гостей свої «зелені» товари представили 50 експонентів з усієї України – величезний асортимент насіння, саджанців, інвентарю, засобів обробки присадибних ділянок та захисту рослин, бджільницької продукції тощо. Додатково можна було придбати літературу з ведення присадибного господарства. Презентували і новинки – вироби з овечої вовни. 

Технічні бар’єри у торгівлі Вітчизняна сільськогосподарська та харчова продукція має хороший експортний потенціал, але його успішній реалізації серед інших чинників заважають фітосанітарні вимоги, а також невідповідність вітчизняних сертифікатів ветеринарного контролю аналогічним документами зарубіжних країн. На роз’яснення теми був спрямований семінар у Дніпропетровській торгово-промисловій палаті. Навчання зацікавило 50 учасників від підприємств-виробників агарної і харчової продукції регіону.

Запорізький Міжнародний Інвестиційний Форум
Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4



Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403



Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП