Норвегія готує багаторічну програму підтримки України

Норвегія готує багаторічну програму підтримки України

23 січня 2023 року відбулась зустріч Надзвичайного та Повноважного Посла Королівства Норвегія в Україні Еріка Сведала та президента Торгово-промислової палати України Геннадія Чижикова.

Сторони узгодили участь норвезької сторони у масштабному В2В-форумі у Києві навесні. Геннадій Чижиков відзначив потужну підтримку Норвегією нашої держави і подякував Royal Norwegian Embassy in Kyiv за співпрацю. 100 млн євро виділено на відновлення інфраструктури в Україні. Також Норвегія готує багаторічну програму підтримки України.

Довоєнний український експорт до Норвегії складався переважно з товару з доданою вартістю: дорогоцінне каміння, метали, судна, човни, реактори, котли, машини. Тому є значний інтерес нарощувати співпрацю. Разом впроваджувати промисловий Green Deal, інновації. Норвегія залишається партнером, з яким український бізнес зростатиме у пошуку високотехнологічних рішень і ринків. “Масштабний В2В-форум зі скандинавським характером за участі норвезького бізнесу плануємо у Києві навесні. Велика честь – працювати разом на Перемогу!”, – зазначив Г. Чижиков.