Таможенный брокер

ІІ Європейський конгрес малих та середніх підприємств

У м. Катовіце, 24-27 вересня 2012 року проходитиме ІІ Європейський конгрес малих та середніх підприємств, в рамках якого заплановано 30 дискусійних засідань, в яких прийматиме участь понад 150 лекторів з Польщі та закордону, а також близько 3000 учасників.
ІІ Європейський конгрес малих та середніх підприємств є продовженням ідеї бізнес-зустрічі сектора МСП, яка мала місце у минулому році.  Попередній Конгрес став платформою багатьох дискусій та дебатів, що поєднали представників сектора МСП та великих компаній, наукових кіл, а також бізнес-структур, органів місцевого самоврядування та державної влади. Почесний патронат над заходом прийняв Президент РП, Броніслав Коморовські, а у ньому приймали участь представники польського уряду, разом з Прем’єр-міністром, Дональдом Туском.
12 тематичних сесій та 30 дискусійних засідань, 23 іноземні делегації – загалом понад 2,5 тис. учасників з Польщі та закордону – так статистично виглядав І Конгрес. Дводенна серія засідань дозволили сформулювати адресовані національним, державним та закордонним органам самоуправління, а також науково-дослідницьким колам, постулати, що містять пропоновані напрямки розвитку МСП, опис бар’єрів, з якими зустрічаються підприємців, а також пропоновані зміни для ліквідування труднощів, що перешкоджають розвитку польської підприємницької діяльності.
З проханням взяти почесний патронат над ІІ Конгресом, організатори звернулись до Президента РП, Б. Коморовського, Голови Європейської комісії, Х.М. Барросо та Голови Європейського парламенту, М. Шульца. Роботою Почесного комітету керує проф. Єжи Бузек, а роботою Програмної ради – Януш Штейнхофф – Голова національної господарчої палати та Голова ради Регіональної господарської палати у Катовицях.
Головними темами Конгресу у поточному році будуть: сучасне управління в мікро-, малих та середніх фірмах, інтернаціоналізація підприємств – бізнес без кордонів та інновації для малих і середніх компаній, а головною метою буде представлення інформації щодо головних проблем підприємців, з якими вони зустрічаються на усіх рівнях керування компаніє. Підчас окремих засідань експерти та досвідчені менеджери польських та європейських фірм, представлять актуальні тренди та напрямки в управлінні, які є предметом щоденної праці кожного підприємця.
Детальну інформацію можна отримати на інтернет-сторінці організатора – www.kongresmspu.eu  та у Відділі промоції і міжнародного співробітництва (контактна особа – Директор Відділу, пані Дорота Доночік, тел.. +48 32 35-111-82, email: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП