Таможенный брокер

Заходи в Україні

HR у нових умовах. Забезпечення ефективного робочого процесу

12-14 травня HR-спеціалістів запорізьких компаній запрошують до участі в онлайн-тренінгу, присвяченому актуальним питанням ринку праці та управління персоналом.

Під час заходу розглянемо:

Як організувати пошук персоналу в умовах дистанційної роботи компанії та зустрітись з кандидатом віч-на-віч?
Які канали пошуку ефективніше використовувати?
Як допомагає База кандидатів в формуванні бренду роботодавця?
Digital-рекрутинг – інструменти сучасного HRа.

Докладніше

Перша в Україні програма з операційної довершеності ОРЕХ – full toolkit для реалізації змін

Apple 1 1Як вдосконалити операційні процеси так, аби забезпечити значно більше замовлень на тих самих потужностях, задоволених клієнтів і зрештою - більший прибуток? Як максимізувати стійкість до будь-яких криз?
Києво-Могилянска Бізнес-Школа та Apple Consulting®запрошують на першу в Україні комплексну 4-модульну Програму ОpЕx «Операційна довершеність» від, яка включає усі сучасні інструменти і концепти управління операційним потоком, а також – вмонтований досвід практичної по-крокової реалізації змін задля отримання результату. Старт Програми – 27 травня, закінчення навчання – початок вересня.

Докладніше

Освітня програма для експортерів Expo Profi: Agrifood

163573958 1395564357470829 2461602506242367637 nШановні експортери! Інформуємо Вас про можливість взяти участь в освітній програмі Expo Profi: Agrifood.
Expo Profi:Agrifood – це комплексна програма для мікро, малих та середніх підприємств аграрного сектору, що розкриє усі тонкощі результативної участі у виставках.

Докладніше

Ділова онлайн-зустріч "Міжнародні контактні дні"

26 березня 2021 року Закарпатська торгово-промислова палата запрошує взяти участь в онлайн діловій зустрічі «МІЖНАРОДНІ КОНТАКТНІ ДНІ».
ТЕМАТИКА: «Лісозаготівля, деревообробка, деревообробне обладнання та технології, виготовлення виробів з деревини, меблева фурнітура. Будівельні та оздоблювальні матеріали. Проектування і технології будівництва».

Докладніше

Онлайн-захід «ПРЕЗЕНТАЦІЯ КОМПОНЕНТУ «ЦИРКУЛЯРНА ЕКОНОМІКА ТА НОВІ МОЖЛИВОСТІ ЗРОСТАННЯ» ПРОГРАМИ «EU4ENVIRONMENT» В УКРАЇНІ»

Центр ресурсоефективного та чистого виробництва запрошує всіх бажаючих долучитися до онлайн-заходу “Презентації компоненту “Циркулярна економіка та нові можливості зростання” програми “EU4Environment” в Україні.

Дата та час: 25 лютого 2021 року (11:00-13:00)
Формат: онлайн
Платформа: Zoom
Мова: українська та англійська (забезпечуємо синхронний переклад)

Докладніше

Міжнародна конференція з питань діяльності авторизованих експортерів

fb feb 3Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості України спільно з Асоціацією «ЗЕД»,
Українською асоціацією бізнесу і торгівлі, Координаційною радою з виробничо-логістичних питань та іншими організаціями-партнерами організовують ряд заходів для українських підприємств-виробників з метою надання всебічної допомоги з питання організації експорту вітчизняної продукції.
Першим заходом є Міжнародна конференція з питань діяльності авторизованих експортерів, яка відбудеться 18 лютого 2021 року.
Формат проведення: онлайн/офлайн

Докладніше

Вебінар на тему: «Підприємцям про ринковий нагляд у сфері нехарчової продукції: що потрібно знати і як діяти?»

Вебінар 27.01 Мінекономіки 01 2

27 січня об 11:00 на базі Комунікативної платформи з технічного регулювання https://techreg.in.ua/ відбудеться вебінар на тему: «Підприємцям про ринковий нагляд у сфері нехарчової продукції: що потрібно знати і як діяти?».

Докладніше

Онлайн-конференція “ЕКОМОДЕРНІЗАЦІЯ УКРАЇНСЬКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ: ВІД РЕСУРСОЕФЕКТИВНОСТІ ДО ЦИРКУЛЯРНОЇ ЕКОНОМІКИ”

Центр ресурсоефективного та чистого виробництва (Центр) в Україні організовує 16 грудня 2020 року (з 10:00-14:00) національну онлайн-конференцію “ЕКОМОДЕРНІЗАЦІЯ УКРАЇНСЬКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ: ВІД РЕСУРСОЕФЕКТИВНОСТІ ДО ЦИРКУЛЯРНОЇ ЕКОНОМІКИ”.

Запрошуємо Вас ознайомитись зі здобутками, перевагами, успіхами та викликами проєкту UNIDO “Сприяння адаптації і впровадженню ресурсоефективного та чистого виробництва шляхом створення і роботи Центру більш чистого виробництва в України”, який виконувався Центром в Україні 8 років.

Докладніше

ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЯ В АГРОСЕКТОРІ: УКРАЇНА-ІСПАНІЯ

16 листопада 2020 року об 11:00 відбудеться онлайн бізнес-конференція за участю українських і іспанських дипломатичних установ, профільних міністерств, керівництва ТПП обох країн і ділових кіл України та Іспанії.

Захід організовується у співпраці з Асоціації торгівлі зерновими та олійними культурами Іспанії (LaAsociacióndeComerciodeCerealesyOleaginosasdeEspaña) Посольством України в Королівстві Іспанії, Посольством Іспанії в Україні, Міністерством економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства України.

Докладніше

Німецько-Українська онлайн-конференція „ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ В ПРОМИСЛОВОСТІ“

Німецько-Українська промислово-торговельна Палата – за дорученням Федерального Міністерства економіки та енергетики Німеччини і у співпраці з компанією energiewaechter GmbH - проводить у рамках експортної ініціативи „Енергоефективність та відновлювальна енергетика в Україні“ інформаційну конференцію на тему «Енергоефективність у промисловості».

Конференція відбудеться у вівторок, 03 листопада 2020 року, у режимі онлайн, через систему конференц-зв’язку zoom одночасно в Німеччині і Києві.

Докладніше

Запорізький виставковий центр "Козак-Палац"
Експертні послуги On-line у Запорізькій ТПП
Оформлення карнетів АТА у Запорізькій ТПП
 
logo international trade centre 01
Без назви 1
ukenfrdeites

Інформаційні партнери

Запорізька торгово-промислова палата

   Графік роботи:

  • Понеділок - Четвер з 8.30 до 17:30
  • П'ятниця з 8.30 до 16:30

   69005, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 4Тел./Факс: +38 (061) 213-50-24 , +38 (061) 233-26-54

E-mail: cci@cci.zp.ua 

 

 

 

Бердянське невідокремлене відділення ЗТПП

   71108, м. Бердянськ, пр. Східний, 102

Тел./Факс: (06153) 55-220, 55-403Мелітопольське невідокремлене відділення ЗТПП

   72311 м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 67

Тел. (0619) 43-03-43, (0619) 42-86-32

 

 

Стати членом палати

Послуги ЗТПП

Оренда конференц - залів

Реклама на сайтах ЗТПП